Problem z teksturami w Crysis na nowym: ASUS GF9800 GTX+ 512

Witam…od wczoraj posiadam nową kartę ASUS-a GF9800 GTX+ 512MB. ( wcześniej ATI x1900 NT 256)

Wszystko wydawało się być ok dopóki nie uruchomiłem Crysis-a . Gra niby ładnie śmiga na maksymalnych ustawieniach ale coś jest nie tak…w momencie gdy zmieniam tryb pancerza np. z Armor na Cloak zaczynają się walić tekstury ( zamieszczam linki z fotkami:)

  1. ae60bac22e5ba19bm.jpg 2) 9629c02b01fc8582m.jpg 3) 44c8de8975bb6345m.jpg

dlaczego tak się dzieje ? czy ktoś może mi udzielić pomocy ???czy to wina sterowników??/… karta nowa…więc i stery zapewne dobre bo instalowane z płyty.

Całość mojego PC wygląda następująco :

MB : ASUS P5W DH Deluxe

Proc: Intel Core 2 Duo 6400 @ 2.13GHz

Ram: 2x 1024 MB DDR2 SDRAM 800 (400MHz)

Graf: AUSU GF 9800GTX+ 512 (obecne stery to : nv4_disp (6.14.11.7739 - nVIDIA ForceWare 77.39)

Dźw: Creative SB X-Fi

Zasi: 480W Tagan

zainstaluj najnowsze sterowniki ze strony nvidi bo te są stanowczo za stare do tej karty moim zdaniem.

zaktualizuj także bibliotekę directx

77.39? :hahaha:

To nie możliwe, że dołączyli tak stare stery. I w ogóle dziw, że karta na takich działa.

Instaluj nówki.

Ajednak możliwe :smiley: mieszkam w Belgii więc może tu mają taki syf :lol:

Instaluj najnowsze stery bo to co dodali do tej karty to jakaś kpina :lol:

heheh już się za to zabieram :slight_smile: mało tego…nie dostałem naklejki :frowning: i tera na obudowie wisi ATI :frowning: ma ktoś zbędną oryginalna naklejkę ?? Wiem ze to chore ale lubię mieć wszystko opisane :slight_smile: nawet pudła trzymam :lol: pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc :slight_smile:

Witam ponownie :slight_smile: tak jak napisaliście problem tkwił w sterach :slight_smile: teraz jest wszystko ok :slight_smile: nawet obroty wentylatora spadły z 60 do 40 :slight_smile:

Temat uważam za zamknięty :slight_smile: dzięki za pomoc :slight_smile:

------GRAM BO LUBIĘ-------