Problem z teledyskami

mam taki problem, otóż pościągałem sobie kilka teledysków z programu Google Video Player, chciałbym sobie to przegrać na płyty CD-ROMa, mam do tego oprogramowanie Nero, chciałbym to wszystko sobie skopiować na te płyty, lecz Nero nie obsługuje programów, czy cokolwiek nagranych w Google Video Player.

Jest tam mnóstwo opcji w tym oprogramowaniu, ale żadna nie pasuje do tego programu Google Video Player.

Owszem są inne opcje do nagrywania, ale nie do tego przeznaczonych.

Czy ktoś z was mógłby mi pomóc w tym problemie? :shock:

Najpierw przekonwertuj pliki gvi na avi za pomocą programu VirtualDubMod - http://sourceforge.net/project/showfile … p_id=65889

, a potem to już będziesz wiedział co z nimi zrobić!

:smiley: :mrgreen: :slight_smile: :lol:

Może nieco prościej… Gvi2Avi oraz GVideoFix.

Jedno i to samo, ale obydwa równie dobre i skuteczne!

:lol:

Dzięki za pomoc, ale wychodzą mi same błędy, nie można znaleść odpowiedniej aplikacji

Jednak coś tam znalazłem jakiś program, który polecasz, ale czy będzie dobry, to się okaże

Złączono Posta : 19.12.2006 (Wto) 13:48

tu wyszło ok, ale też tylko z tym drugim programem, bo pierwszy to też marny, same błędy, ale drugi program wyszedł ok

Niezupełnie - tylko jeśli w VirtualDub wykonasz zapis bez rekompresji (Direct stream copy).

W przypadku VirtualDub musisz mieć mieć zainstalowany DivX lub ffdshow (włączone Generic MPEG4 w VfW configuration).

Chodzi tylko o to by zmienić nagłówek pliku na ‘standardowy’ - to już jest AVI, tyle że ze zmodyfikowanym nagłówkiem (rozszerzenie .gvi nadawane jest przez Google Video Player).

Można też to zrobić za pomocą MEncoder.

MEncoder -oac copy -ovc copy nazwa_pliku.gvi -o nazwa_pliku.avi

narazie to pobieram, ale co dalej, a gdzie te pliki będa zapisane, bo się nie znam na tym programie

Czy potem będę mógł stworzyć sobie film na Nero, jak to będzie dalej?

Nie powinno być z tym problemów, a przynajmniej na takie nie natrafiłem.

a jednak są, nie chcę zamartwiać, ale nie moge utworzyć sobie filmu, owszem pliki są w formacie Nero, ale dlaczego nie moge ich tworzyć w tym formacie

Jedne były od początku w tym formacie, i jakoś mi wyszły, ale to tylko audio, lecz te sa razem z wideo i niestety tu są kłopoty. Chciałbym utworzyć sobie film, ewentualnie dodać plik, a tu nagle wychodzi mi komunikat, że nie obsługiwane to wszystko jest. Jak to może być?

Takie same formaty, a jedne normalnie otwieram, ale audio, a te nie moge.

Pliki takie same

Poza tym będe miał jeszcze jedną prośbę, skoro jesteśmy przy teledyskach, otóż chciałbym sobie ponagrywać teledyski z innych portali muzycznych, ale są tam już gotowe programy , które oni mają swoje własne, chciałbym je skopiowac na CD-ROMa również, niestety nie ma takiej możliwości.

A może jest też jakiś taki program do kopiowania takich plików?

Też chętnie bym sobie to przegrał, tylko jak?

Złączono Posta : 19.12.2006 (Wto) 17:55

kiedy przeanalizowałem to wszystko, okazało się, że to jest zły format, abym to mógł otworzyć musze mieć format wave, to będzie malina, narazie to nic z tego nie wychodzi

Wyjaśnij dokładniej co robisz i co chcesz uzyskać.

Napisz też którą masz wersję Nero.

Domyślam się, że do edycji używasz Nero Vision?

Jeśli korzystasz z opcji Eksportuj - sprawdź jak masz ustawiony Rozmiar docelowy (wybierz profil) lub przełącz na Jakość wideo.

Mam wersję Nero Startsmart 6.1, wchodze w to i chcę uzyskać albo jeśli to możliwe sygnał audio, lub zrobić sobie film z teledysków, które mam w formacie gvi, lub gvp to są formaty Google Video Player, a o to mi chodzi, że chcę to utworzyć w Nero i nagrać to sobie na płytę CD-ROMa

Jak narazie to tamte już co przegralem na płytę mają format wave i nagralem sobie dobrze, natomiast tu jest nagrane przez ten pogram w formacie avi i tu się nie zgadza, dlatego być może filmu nie moge zrobić w tym formacie.

Mam komunikaty związku z tym, próbuję także innych sposobów, ale i to nie wychodzi.

Próbuję dodać pliki do wideo, ale to samo mam, że nie obsługuje takiego formatu

Tylko tyle potrafię ci wyjaśnić

Choć sygnał audio chcę mieć, a tu nic

Z tego co zrozumiałem…

Masz Nero 6.1 (?) (SmartStart jest częścią pakietu) - akurat korzystam z Nero 7 - nie pamiętam czy edycja plików wideo odbywała się w ten sam sposób w starszej wersji.

Chciałbyś zapisać edytowany materiał do formatu Nero Digital (MP4) (?) i nagrać na płytę.

Jak na razie nie mogę Ci pomóc - nadal nie wiem co dokładnie chcesz zrobić.