Problem z telefonem samsung E250

zakupilam karte do tego telefonu1.0gb niby telefon ja wykrym ale nie wiem co teraz zrobic by wrzucic cos na ten telefon po przez kabel usb jak patrze ile mam wolnego miejsca to tak jakby tylko czytalo pamiec telefonu nie karty.prosze o pomoc

Ja mam taki sam problem, czy może ktoś wie co należy zrobic??

Łączycie się z telefonem za pośrednictwem Samsung PC Studio? Jeżeli tak, to zrezygnujcie z tego programu, bo pozwala wgrywać pliki tylko do pamięci wewnętrznej telefonu. Zamiast tego z ustawień pamięci (Ustawienia -> Ustawienia telefonu -> Ustawienia USB) wybierzcie pamięć pasową, a komputer wykryje E250 (a właściwie kartę pamięci) jako dodatkowy dysk.

Nie zapomnijcie sformatować karty w telefonie.

właśnie przez ten program probuje i tylko na pamiec wewnetrzna ta sie przesłac a nie na karte pamieci ;/

Dlatego mówię:

mam jeszcze jedno pytanie, czy jest mozliwosc aby ustawic mp3 z karty jako dzwonek ? Mi zawsze chce kopiowac do pamieci telefonu a ta jest za mala

Nie ma takiej możliwości. Dzwonki mp3, tak jak zdjęcia przypisywane kontaktom, muszą się znajdować w pamięci telefonu.

to przesuń na kartę (lub usuń) jakąś niepotrzebną fotę, dźwięk itp. , itp. i wtedy skopiuj sobie tą mp3-rójkę na pamięć telefonu jak masz kartępamięci to kożystaj z niej ja mam (nie wiem jak Ty) 1 gb pamięci tyle fotek robie ciągle jakieś kawałki na mp3 i poprostu trzeba sobie rozprzestrzenić zawartość plikó po komórce i karcie pamięci żeby się wszystko zmieściło :slight_smile: