Problem z telefonem samsung galaxy mini 2

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z samsungiem galaxy mini 2 mianowicie telefon po wygaszeniu ekranu wyłącza się, tylko wyciągnięcie i włożenie baterii umożliwia ponowne uruchomienie telefonu. Chociaż nawet i to czasami nie pomaga. Telefon był oddany do serwisu, jednakże tam uznali że telefon był po prostu całkowicie rozładowany (co jest niemożliwe gdyż był wcześniej ładowany). Po 3 tygodniach telefon wrócił z serwisu wciąż nienaprawiony. Pomyślałam, że może wymiana baterii na nową rozwiąże mój problem. Jednakże wciąż telefon wciąż nie działa tak jak powinien.

Co powinnam w tej sytuacji zrobić?

Bateria oryginalna czy zamiennik ?

Nowa bateria to zamiennik.

Czasami zamienniki mają to do siebie że są co prawda tańsze, ale niekoniecznie lepsze. Zamiennik ma to samo napięcie ?

Temat chyba ruszany był na elektrodzie.Jeśli telefon ma gwarancje oddaj go do servisu.Jeśli nic się nie zmieni (nie naprawią go) postrasz ich rzecznikiem praw konsumenta.To samo z operatorem jeśli telfon jest zakupiony w salonie na umowe.

rockoutx ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.