Problem z telefonem xiaomi redmi note 4

Witam mam spory problem z swoim telefonem xiaomi redmi note 4 mam go ledwo ponad miesiąc a już są problemy mianowicie wczoraj sluchalem muzyki z telefonu podpiętego do głośników przez kabel patrzę że jeden głośnik z.kompletu nie gra to wyciągnąłem kable z głośników żeby poprzestawiać żeby grało jak należy no i nagle coś się stało z telefonem zaczął się samemu wyłączać i włączać bateria trzyma sporo krócej oraz choć się podepnie słuchawki czy głośniki to telefon je widzi jest ikonka słuchawek oraz przestaje grać z głośników w telefonie ale na słuchawkach nic nie słychać po podpięciu wiecie co mogło się stać ? Dodam jeszcze że format telefonu mało dał. Jedynie się nie wyłącza już ale dźwięku przez słuchawki nie ma nadal

Reset do ustawień fabrycznych to format ?

Obstawiam fizyczne problemy z gniazdem słuchawkowym. Więc jeśli na gwarancji to serwis.

No to inaczej. Przywrocilem telefon do ustawień fabrycznych i nie pomogło
A co jeśli z gniazdem czyli co oni mogą mi z tym zRobić ja pytałem w serwisie pewnym to mówili że możliwe ze z płytą główną coś

Tego nie wiem. Zapytaj w serwisie. Jesli stwierdzą uszkodzenie mechaniczne, mogą nie uznać naprawy gwarancyjnej.

Masz na gwarancji to reklamuj.

1 polubienie

Próbowałem znaleźć taki tam problem u innych na internecie ale nigdzie nie znalazłem nic tylko podobny problem.ze po wyjęciu sluchawek telefon nadal widział słuchawkami i dzwieku nie mieli a ja po podpięciu telefon widzi słuchawki a nie ma dźwięku