Problem z Telewizją Kablową W Nowym Mieszkaniu

(system) #1

Witam , mój problem jest dość nietypowy , więc własnie sie przeprowadzilem do nowo wybudowanych bloków , chcialem założyć kablowkę , z jednej z firm wrocławskich oferujących internet+kablówke, niestety niemoge założyć ponieważ blok ma 6 letnia gwarancje i niemożna ingerować w dodatkowe zakładanie skrzynek ani kabli w klatce, dzwoniłem do administracji i mi powiedzieli ze tylko TP.SA może ingerowac :frowning: bo już ma wbudowane kable i skrzynki , właśnie dlatego musiałem po raz kolejny wziąść neostrade, wróćmy do tematu , dzwoniłem do tp.sa i jedyna telewizja kablowa jaką mają to VIDEOSTRADA która będzie we wroclawiu za około pół roku i będzie bardzooo droga , więc teraz mam pytanie , czy jest jakaś sensowna oferta alternatywna żeby mieć telewizje kablowa ?? , głownie chodzi mi o te popularniejsze programy (polsat sport , viva polska , mtv , tvn turbo , eurosport) wiem ze są platformy cyfra + , cyfrowy polsat itd ale ja tam niemoge sie połapac ... widziałem takze na allegro że ktoś sprzedawał zestaw antena satelitarna i karta tv bądź dekoder , o co w tym chodzi ?? doradzcie mi bo ja nieznam sie wogole na tym , Dziekuje z góry za pomoc ...

(Iwagreg) #2

Witam , Twoja sprawa nadaje się do UOKiK , dlaczego spółdzielnia ma Cię zmuszać do zawarcia umowy z jedynie słusznym dostawcą internetu ?

(wacek) #3

Ja osobiście polecił bym ci Cyfre+ (najlepsza oferta)

A co do dekoderów na allegro:

To dekodery cyfrowe (czyli takie same jak w ofercie Cyfry+ czy innych) tylko bez kart.

(dzięki kartom możesz oglądać wykupione, płatne programy.)

Jeżeli kupisz sam dekoder bedziesz odbierać darmowe programy (jest ich sporo), oczywiście w cyfrowej jakości.

Na allego są także spreparowane dekodery które odbierają wszystkie kanały (nawet te płatne), ale tego NIE POPIERAMY :wink:

(Bambo 5) #4

JA bym sprawe podał do programu Konsument do p.Waissa (jak sie pisze?)

(system) #5

ale na cyfrze + niema chyba polsat sport ... , tak przegladalem i zainteresowala mnie oferta cyfrowego polsatu , 159 zl za zestaw satelitarny i pozniej 35 zl za pakiet familijny i teraz moje pytanie czy to sie oplaca i czy sa jakies ukryte koszty , najlepiej zeby wypowiedzial sie jakis uzytkownik cyfrowego polsatu ....

(Kulaa 01) #6

Ale za to na C+ masz Canal + Sport i 2 - Oferują dużo więcej niż Cyfrowy Polsat. Takie jest moje zdanie :slight_smile:

PZDR :slight_smile: Moim zdaniem powinieneś wziąsc C+ [-o<

(system) #7

ale na polsacie sport jest wiecej zuzla :] niz w c+

(Akira3179082) #8

Jakieś dwa tygodnie temu wykupiłem ten pakiet. Jak narazie jest wszystko okey, jestem za granicą obraz jest bardzo czysty i w ogole jak za 35 zł jest bardzo dużo kanałów. Więc jeśli chcesz to bierz Cyfrowy polsat.

(system) #9

a są jakieś ukryte koszty (tzw.gwiazdki napisane małą czcionką ??) i czy są problemy jakieś z podłączeniem do tv ....

(Akira3179082) #10

Żadnych. Płacisz za dekoder 300 zł dostajesz dekoder + karte w domu musisz zadzwonic na jakis tam numer zeby zaaktywowac ją. Podłaczasz euro złaczem do telewizora, wybierasz Audo Video 1( w zalezności w które gniazdo wsadziłeś) i oglądasz 8)

Pozdrawiam

Ps. aha jeśli nie masz czaszy to zestaw kosztuje troche drożej 359zł

Więcej masz tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?id=zestawy

(system) #11

ale ja chce wziasc ten za 159 zl zestaw satelitarny z antena ... po co mi za 359 ??

(Chrucik) #12

geforc wcale niemusisz brać neo !!

(system) #13

niemam telefonow w plusie , niemoge wziasc iplus , zreszta ta neo niejest taka zla jak sie odpowiednia ja ustawi , gorzej z kablowka bo wogole niemam , Akira napisz mi czemu musze brac tez za 350 zl zestaw ?? a nie ten za 159 :confused:

(Kpc21) #14

Nie musisz mieć telefonu, możesz kupić sam modem do kompa i podpisać umowę z Plusem. Zresztą wszystkie sieci komórkowe oferują podobne usługi: Orange - Twój Internet, a Era - Blue Connect.

W zestawie za 159 zł masz gorszy dekoder. Możesz wybrać dowolny zestaw, nie musisz żadnego z tych przez nas wymienionych. Na stronie podanej przez Akirę maż różne zestawy, ale jeśli kupisz bez czaszy (inaczej: anteny satelitarnej), będziesz musiał ją dokupić.

(system) #15

gorszy dekoder czyli ?? co ma gorszego

(Akira3179082) #16

Ten tańszy np. jest czarny (co wielu ludziom przeszkadza), nie ma przewodnika po programach (takie cos Ci sie pokazuje na ekranie co teraz leci i o ktorej sie zaczelo kiedy sie skonczy) Brak aktualizacji oprogramowania przez satelite i jeszcze inne niepotrzebne bajery :slight_smile: Ja mam tego Echostar i jest fajny nie moge mu nic zarzucić nie wiem jak z Samsungiem

(Kpc21) #17

Czyli program telewizyjny w dekoderze.

(system) #18

eee to biore ten za 159 zl niepotrzeba mi bajerow tyle , bez jaj 360 zl za dekoder i kawalek blachy to troche drogo a 159 w sam raz :]