Problem z temperatura procesora

witam panowie problem polega na temperaturze procesora gdy wlacze obojetnie jaka gre komp mi sie zawiesza po 10-15 minutach zainstalowalem speed fan i inne programy temperatura FAN2 wynosi 52 stopnie- co zrobic zeby zmniejszyc temperature wentylator chodzi normalnie moze jakies programy do tego . prosze o pomoc z gory dzieki

Jaki sprzęt? Niekoniecznie musi to być wina temperatury ktora wcale nie jest bardzo wysoka, aczkolwiek mogla by byc niższa. Sprawdź ją w everescie ponieważ speed fan przeklamuje.

Mozliwe ze problem lezy w grafie a nie w procu. 52 stopnie to nie az tak duzo zeby sie wieszalo. Sprawdz czy grafa sie nie grzeje. Sprawdz czy ze sterami wszystko ok.

Podaj ogolny kofing komp, mozliwe, że masz slabego i po prostu na grach nie wyrabia :wink:

Może wystarczy jak odkurzysz,szczególnie radiator i wentyl procka i grafy

dzieki chlopaki zrobilem tak jak pisal Pixel wyczyscilem i odkurzylem i chodzi a komp w srodku wygladal jakby nikt tam nie byl z 15 lat mala renowacja i chodzi juz normalnie a problem tkwil w grafie dArk mial racje wentyl od grafy byl tak zasyfiony ze z obkrecaniem nie mialo to nic wspolnego Jeszcze raz dzieki chlopaki nara

No bo tak w ogóle temperatura procka nie powina być wyższa niż 60 stopni.

( Czytałem w "ekspercie :wink: )

Noo nie powinna być wyższa niż 60 stopni! Też to gdzieś czytałem!

Ale czasem trzeba właśnie odkurzyć sobie kompa, bo od tego najwięcej jest problemów!

MAM Wielki problem Z kompem Gdy gram w lepsze gry takie jak grand theft auto 4 to komputer zaczyna mi warczeć a nie wiem czy od przegrzania i co z robić jeśli się aż tak przegrzewa czy istnieje jakiś wogole program czy coś plis

oto mój komputer

Ge Force 9600GT 512 RAM 256 BIT

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ 3.1 GHZ

Ram 2GB 1033 MHz DDR2

Dysk 500GB Seagate

pomocy ![-o<

Pixel , pixel mam do ciebie prosbe mam laptopa jakies 3miesiac on mi chodzil 24h bo duzo sciagam teraz jak on normalnie lezy na biurku szybko sie nagrzewa az sie gry zacinaja na poczatqu tego nie bylo musze go inacaej trzymac zeby mial w miare temperature :cry: :cry: niewiem co mam z tym zrobic :cry: :cry: ramy dokupilem a tu dupa on jest gorący!!!prosze o pomoc moje gg 1032135 z gory dzieki! !!

Dodane 25.02.2009 (Śr) 20:56

dArk , mam do ciebie prosbe mam laptopa jakies 3miesiac on mi chodzil 24h bo duzo sciagam teraz jak on normalnie lezy na biurku szybko sie nagrzewa az sie gry zacinaja na poczatqu tego nie bylo musze go inacaej trzymac zeby mial w miare temperature :cry: :cry: niewiem co mam z tym zrobic :cry: :cry: ramy dokupilem a tu dupa on jest gorący!!!prosze o pomoc moje gg 1032135 z gory dzieki! !!