Problem z Test Drivem

Jestem posiadaczem komputera z dwurdzeniowym prockiem AMD athlon 64 X2 4600+, 3072MB RAM, dwoma kartami graficznymi GeForce 8800 GTS MSI 320 MB. Otóż włączam grę, a ta mi się zacina. Rozmawiałem z kolegą, który ma 1GB RAMu i GeForce 8600GT i jemu sięgra nie zacina. Problem tentyczy większości nowych gier. Mam najnowsze sterowniki do kart. Mam również monitor SAMSUNG SyncMaster 710mp i nie mam zainstalowanych do niego sterowników. Czego może to być wina? PRoszę o szybką odpowiedź.

spróbuj odpalić bez SLI

U mnie było to samo, okazało się że źle była ustawiona częstotliwość odświeżania obrazu. Wejdź w grze w

Ale nie znam maksymalnej częstotliwości mojego monitora, bo dostałem go od wuja. Niestety nie dostałem razem z nim instrukcji:/. Co sięstanie, jeśli ustawię częstotliwość na większą, niż maksymalna w monitorze?

Wszyscy piszą o monitorze a nikt nie napisał, jakiego jest typu. Czy posiadasz kineskopowy czy panel LCD? Dla tego drugiego w kolejności maksymalne odświeżanie wynosi 75 Hz a dla pierwszego to 85 Hz lub 100 Hz, 120 Hz w zależności od ustawionej rozdzielczości. Sterowniki do monitorów nie są od parady. Szukaj ich i instaluj.

Ten monitor to monitor LCD 17" SAMSUNG SyncMaster 710mp