Problem z "The Bat"

Witam, już od paru dni bat pokazuje mi przy ściaganiu wiadomości błąd takowy: “Serwer zgłasza błąd. Komunikat serwera: -ERR Not supported” i kurcze nie wiem co dalej:P i siedziałem w ustawieniach Bata i poczty i nic. proszę o pomoc!!:D:D

Problem pojawia się tyko przy pobieraniu poczty czy również przy jej wysyłaniu?

Czy pojawiło się to “nagle” (wcześniej nie było tego problemu) czy istnieje od momentu założenia konta?

Czy błąd pojawia się również na innych kontach pocztowych czy tylko na jednym (jakim - konto darmowe?)? Jeśli masz tylko jedno konto to załóż “na próbę” jakieś darmowe konto i sprawdź.

i przy odbieraniu i wysyłaniu, wcześniej działało dobrze, przez jakieś pół roku. na innych kontach też nie działa (onet, wp). Reinstalowałem program i tak nic nie dało :/. Cieńko :stuck_out_tongue:

Czy korzystasz ze skanowania poczty przychodzącej przez program antywirusowy (jaki)?

W przypadku wolnego łącza z internetem może to być problem ustawień czasu oczekiwania na odpowiedź serwera. Przy wolnym łączu i długim czasie pobierania wiadomości serwer może rozłączyć połączenie. Należy wtedy wydłużyć czas oczekiwania w ustawieniach

Jeśli chodzi o ograniczenie czasowe serwera to wydłuż je do np. 120 sekund (standardowo jest 60) a zrobisz to tak:

Konto -> Właściwości-> Serwery

i tutaj w okienku “Ograniczenie czasowe” wpisz 120

Ponadto sprawdż czy masz dobrze poustawianą autoryzację.

Ustawienia dla WP znajdziesz TUTAJ a dla Onetu TUTAJ

Upewnij się też czy poprawnie wpisałeś nazwy srwerów POP3 i SMTP

już działa, nie wiem czemu, ale miałem ustawione w uwierzytelnianiu poczty przychodzącej konwersacje APOP MD-5 (RFC-1939) zmieniłem na normalne i działa wszystko. Swoją drogą ciekawe kto zmienił.