Problem z The Godfather

Witam mam problem z grą The Godfather … instalacja przebiegła bez błędnie ,ale już po zainstalowaniu gdy chce ją właczyć wyskakuje mi czarne logo z napisem EA i wszystko znika;/ Czytałem ,że wina leży po stronie płyty głównej które nie obsługują jakiegoś trybu “SSE” czy da się go jakoś ściągnąć czy coś ?? jestem Zielony w tych sprawach :frowning: moja płyta główna to Shuttle AK32A. a reszta mojego komputera to Procesor Athlon 1 ghz kata graficzna GeForce Fx 5200 , 256 mb ram. Czekam na pomoc z góry dzięki :smiley:

masz troche słabiutką konfiguracje na tą gre :?

rozumiem, że to jest oryginał ??

pzdr.

Tak mam orginalną grę :slight_smile: Wiem ,że mam słabiutki komputer ,ale powinno się chociaż uruchomić ? Byłem w Saturnie bo tam kupiłem ,ale oni ją sprawdzili na laptopie i wszytko im działa;/

nike19 , a zmiana sterownikó na nowsze / starsze może pomoże. Spróbuj. :slight_smile:

Ja mam tylko troche mocniejszy procek i mi chodzi dość dobrze :mrgreen:

Czyli na pewno nie jest to wina sprzętu :slight_smile: Spróbuj z tymi sterownikami

Ok sprawdzę te sterowniki ,ale podobno to nic nie da ;/ z tego co czytałem ;/ Podobno trzeba mieć jakiś tryb SSE ?;/ może mi ktoś napisać czy można go ściągnąć ? jestem zielony w tych sprawach …;/ Pozdro