Problem z The Sims 2 Cztery Pory Roku

Po włączeniu gry nie mogę zmienić rozdzielczości ekranu. Znalazłem na to sposób:

niestety to nie działa

czy ktoś miał podobny problem??

orginał??

Właśnie. Jak masz nieoryginalne to może sie nie da zmienic (tak jak w the sims 2 przpepalanych nie działa tryb Budowania - fajne zabezpieczenia). W innych to nie wiem bo sie nie spotkałem z Piratami (nikt z moich znajomych nie lubi sims, Jeden tylko lubi i ma wszystko oryginał, Ja tylko Sims 2 i zwierzaki)

Jak masz przepalańce to kombinuj może sie uda a jak oryginał to ie powinno bc problemu

P.S.

Może coś z kartą graficzną - niekompatybilna z Simsami (poczytaj w instrukcji czy twoja karta nie jest przypadkiem na lliście niekompatybilnych z Sims 2 - jak masz instrukcję )

po problemie

okazało się, że ten plik trzeba zmienić nie tylko w folderze cztery pory roku a we wszystkich dodatkach.

Ale dziękuje za chęci.

PS. Płyta Oryginalna

Mogę się mylić ale zablokowany tryb budowania to efekt lipnego cracka, a błąd w tym dod. to błąd autorów gry.

Mogę się mylić ale zablokowany tryb budowania to efekt lipnego cracka

PRAWDA TO JEST bo znam osobe co ma cracka i budowa nie dziaął a znam tez osobę która ma simsy (piraty) bez cracka i działa wsszystko.

a błąd w tym dod. to błąd autorów gry.

Lepiej żeby robili pożądnie :mrgreen: (mniej stresu i problemów)

Mnie w Simsach wnerwia troche instrukcja ( a raczej Cd-key na niej bo niektóre litery są podobne, mialem problem z V i U oraz kiedys pomyliłem Z z Ź - no ale Ź sie nie da więc zostaje Z)