Problem z the sims 2 na studiach

(Kasten) #1

Zainstalowałem gre the sims 2, potem chce zainstalować the sims 2 na studiach i pod koniec instalacji prosii o 4cd od the sims 2 coś tam sie aktualizuje ale wyskakuje bład: bad1gp.th.jpg

Czy da się tą aktualizacje ominąć???? lub jak naprawić ten błąd.

(Koks497) #2

A masz orginalna gre ?

(Sam Fisher) #3

mnie to wygląda na pirata , widziałem u kolegi mimo że w tą gre nie gram i nic mi takiego nie mówił o jakiejś aktualizacji , normalnie się wszytsko instalowało :?

(Kasten) #4

nie no mam orginała ale pod koniec instalacji sims2na studiach chce 4cd i coś się z niej aktualizuje i wtedy wyskakuje błąd. Więc

????

(Crack32) #5

Na screenie widać rozłączone połączenie lokalne. Może o to chodzi, że nie może ściągnąć aktualizacji, bo kabelek sieciowy jest odpięty?

(Igorenek) #6

A instalujesz Na studiach do osobnego folderu? Ja popełniłem ten błąd, że zainstalowałem do tego samego i musiałem od nowa instalować Sims2 + Na Studiach

(Bk) #7

Każda wersja The Sims się aktualizuje. On aktualizuje pliki z czwartej płyty podstawy The Sims 2. Aktualizacja nie jest przeprowadzana przez internet tylko z płytki. "Na Studiach" musi być instalowane na tym samym dysku co podstawa. Ten błąd najczęściej spowodowany jest błędem przy wcześniejszym zapisie płytki. Zapewne posiadasz oryginał, który możesz wymienić w sklepie (w którym kupileś) na działający egzemplarz. :slight_smile:

Pozdrawiam

Foks

(system) #8

Aktualizacja w SIMS;ach jest od zawsze i wymagała poprzedniej wersji gry.

(Polko P L) #9

Dokładnie, jeśli to oryginał to idź do sklepu lub dzwoń / pisz do EA.

Takie przypadki już się zdażały.

miałem tak samo... jak masz pande antivirus byle jaka wersja to ja odinstaluj ale jezeli jej nie masz to nie wiem

(Philips Piotr) #11

Ten błąd się pojawia tylko wtedy gdy na pirackie simy instalujemy piracki dodatek a dzieje się dlatego ze po scrackowaniu pliku sims.exe zmienia się jego rozmiar i wtedy nie może zaktualizować gry bo mu się nie zgadzają rozmiary pliku sims.exe