Problem z tłem HTML

Witam mam otóż bardzo dziwny problem dotyczący tła obrazkowego. Napisałem stronę w HTML i było wszystko dobrze zapisałem jako plik HTML i otwiera się też prawidłowo, lecz gdy wrzucę na serwer wyświetla mi się tylko tekst jak by w ogóle serwer nie widział tła, pomóżcie…

tak to mam zapisane a na serwer wrzuciłem właśnie ten plik pod nazwą index.html i utworzyłem nowy folder “Obrazki” i tam wrzuciłem obrazek zapisany swoją nazwą…

przyczyną są spacje w nazwach plików i katalogów, pousuwaj je a potem popraw odpowiednie ścieżki

p.s.

zainteresuj się CSSem

Niestety nic to nie pomogło nadal jest to samo :frowning: niby wszystko mam dobrze a jednak coś jest źle…jaka może być jeszcze przyczyna?

Wrzuć tło do folderu z index.html i daj po prostu “nazwa_tla.jpg” bez podawania ścieżki. Bo jakoś dziwnie tłumaczysz… Skoro na serwie wrzuciłeś do “obrazków”, to jak ma działać gdy masz ścieżkę “moje/cośtam/cośtam/…” ??? Serio, zainteresuj się css, jest dużo wygodniejszy… Aaaa, i “ł” wyrzuć z nazwy oczywiście - może to dlatego.

Wielkie dzięki mleczakm, chodziło mi to cały czas po głowie ale myślałem że nie ma to znaczenie ale widzę teraz, że jest i to bardzo duże :wink: pozdrawiam ;D:)