Problem z tnb.pl(POMOCY)

(Tobiasz50) #1

Witam wszystkich mam taki problem zalozylem strone na serwerze tnb.pl chcialbym sie dowiedziec czy jest taka mozliwosc by wyszukiwarka google szukala moja strone internetowa????bo nikt mnie nie odwiedza.Probowalem wyszukiwac ja w google ale zero wynikow.Prosze was no pomoc

(Sidodarte) #2

Google do swoich wyników nowe strony po jakimś czasie. Może to być nawet miesiąc. Także musisz trochę poczekać na dodanie.

(Tobiasz50) #3

ale ja juz ta strone mam od 2.5 miesiaca.moze cos na mojej stronie musze przestawic

(Sidodarte) #4

A masz na stronie dodane jakieś słowa słowa kluczowe?

(Tobiasz50) #5

Nie mam.

(Tobiasz50) #6

to znaczy dzis rano dodałem

(Spectatorx) #7

No i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

P.S.

Nie pisz posta pod postem tylko używaj opcji edytuj. Zresztą tym samym pokazałeś jakim jesteś "pro webmastah" i jednego możesz być pewien: nigdy nie odwiedzę Twojej strony. :slight_smile:

(Porchekarera) #8

Musisz, ją zaindeksować, dodać do paru katalogów. I popozycjonować najlepiej.

(Sidodarte) #9

No właśnie... Nie ma się co dziwić...

W miejscu Tu wpisz słowa kluczowe wpisz wyrazy, po których wpisaniu ma się pojawić twoja strona. Każdy wyraz musisz oddzielić przecinkiem. Ten kod zamieszczasz w sekcji head.

(Tobiasz50) #10

mozecie nie krykowac?Dzieki....A mozesz podpowiedziec jak to sie robi?????Please Nie wystarczy tylko te slowo kluczowe?

(Sidodarte) #11

(Tobiasz50) #12

z tego co mi podales to nic nie rozumiem ale dodalem strone do google?ona bedzie dostepna od razu czy po jakims czasie??

(Sidodarte) #13

(Spectatorx) #14

Ja bym go nie odsyłał na ten najlepszy kurs w całym internecie, bo to chyba i tak nie pomoże tylko zapytam:

Człowieku, jak i jaką stronę Ty zrobiłeś nie znając składni html-owej?!

(Tobiasz50) #15

Dzieki sidodarke????

(Macieke11) #16

Przecież na własnej stronie w tnb.pl nie da się przerobić index.php i inne to tak jak na fora.pl :?

(Asterisk) #17

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.