Problem z tnb.pl(POMOCY)

Witam wszystkich mam taki problem zalozylem strone na serwerze tnb.pl chcialbym sie dowiedziec czy jest taka mozliwosc by wyszukiwarka google szukala moja strone internetowa???bo nikt mnie nie odwiedza.Probowalem wyszukiwac ja w google ale zero wynikow.Prosze was no pomoc

Google do swoich wyników nowe strony po jakimś czasie. Może to być nawet miesiąc. Także musisz trochę poczekać na dodanie.

ale ja juz ta strone mam od 2.5 miesiaca.moze cos na mojej stronie musze przestawic

A masz na stronie dodane jakieś słowa słowa kluczowe?

Nie mam.

to znaczy dzis rano dodałem

No i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

P.S.

Nie pisz posta pod postem tylko używaj opcji edytuj. Zresztą tym samym pokazałeś jakim jesteś “pro webmastah” i jednego możesz być pewien: nigdy nie odwiedzę Twojej strony. :slight_smile:

Musisz, ją zaindeksować, dodać do paru katalogów. I popozycjonować najlepiej.

No właśnie… Nie ma się co dziwić…

W miejscu Tu wpisz słowa kluczowe wpisz wyrazy, po których wpisaniu ma się pojawić twoja strona. Każdy wyraz musisz oddzielić przecinkiem. Ten kod zamieszczasz w sekcji head.

mozecie nie krykowac?Dzieki…A mozesz podpowiedziec jak to sie robi???Please Nie wystarczy tylko te slowo kluczowe?

z tego co mi podales to nic nie rozumiem ale dodalem strone do google?ona bedzie dostepna od razu czy po jakims czasie??

Ja bym go nie odsyłał na ten najlepszy kurs w całym internecie, bo to chyba i tak nie pomoże tylko zapytam:

Człowieku, jak i jaką stronę Ty zrobiłeś nie znając składni html-owej?!

Dzieki sidodarke???

Przecież na własnej stronie w tnb.pl nie da się przerobić index.php i inne to tak jak na fora.pl :?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.