PROBLEM Z TOOLBAREM VSHARE wolniejszy komp | Happy end |

Witam, wczoraj zainstalowałam wtyczke vshare bo chciałam obejrzeć mecz . Wszystko było pięknie , ładnie … Później zauważyłam , że mam jakieś g*wna w mozilli. Zainstalowałam nawet nowszą wersje mozilli , lecz niestety problem jest nadal .

Proszę abyście pisali jak do muła , gdyż jestem dziewczyną i nie łapie sie w tych sprawach. :slight_smile:

( mam program OTL )

Liczę na waszą pomoc.

Po prostu odinstaluj ten toolbar poprzez Panel Sterowania -> Dodaj/usuń programy…

A jak sie nie da …

Dodane 09.01.2011 (N) 18:50

Wszystko robiłam tak jak jest tu napisane problem-usunieciem-toolbara-firefox-wolna-praca-t426841.html , ale gdy robie SKANUJ , skanuje się i po jakimś czasie “brak odpowiedzi”

Martyna29 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ha, poradziłam sobie sama. Bez waszej pomocy “bystrzaki”.

No to świetnie. =D> Tylko wypadałoby usunąć ten krzyk z tytułu tematu i napisać dla potomnych o rozwiązaniu.

Oj,oj Martyna29 - to rzeczywiście masz się z czego cieszyć (dobrze,że system nie ucierpiał).

Wynika z tego że zastosowałaś skrypt jaki był stworzony na użytek tamtego użytkownika i jego systemu.Tak nie wolno robić.Skrypt wykonawczy to skrypt jednorazowego użytku, który jest tworzony dla danego systemu na daną chwilę (po analizie przedstawionego loga z poleconego do wygenerowania go programu,w tym przypadku OTL).

Witam,

ponieważ ostatnio zetknęłam się z podobnym problemem z vshare zostawiam rozwiązanie dla innych nieszczęśników

Najpierw oczywiste:

Firefox - narzędzia - dodatki - rozszerzenia - odinstaluj - zrestartuj firefoxa

I tu uwaga to nie koniec, bo vshare dalej zostaje jako toolbar, można to sprawdzić wpisując/ wyszukując coś bezpośrednio w polu adresowym, aby się tego pozbyć:

1 w firefoxie w polu adresowym należy wpisać: about:config

2 wybrać: zachowam ostrożność

3 w polu filtra wpisać: keyword.URL i wcisnąć enter

4 dwa razy kliknąć na wartość i zmienić adres na: http://www.google.com/search?ie=UTF-8&o … &gfns=1&q=