Problem z torrent

(virus1010) #1

witam mam problem… sciagam na torrencie plik i mam juz 80% sciagam programem bitcomet i cos sie stalo i sciaga mi z sieci bledne dane. jest ich juz 60 mb jak wylaczam bitcometa i wlaczam spowrotem sciaga od nowa normalnie i za chwile znowu bledne dane

(El Presidento) #2

Poprostu program nadpisuje błedne dane.

A jezeli nie moze przejsc dalej oznacza ze plik moze byc uszkodzony.

Spróbuj jecsze sciągnąc pliczek .torrent i wznowic pobieranie moze poleci dalej :slight_smile:

(virus1010) #3

wylaczam jak wlanczam bitcometa sciaga mi 2 mb i wyskakuje ze bledne dane ;/ co moze byc jest spakowane duzo pliczkow wiec nie wiem na ktorym sie zatrzymalo!

(123448) #4

sieć torrent ma to do siebie że często błędne dane są pobierane. istnieje także możliwośc że torrent był źle wstawiony przez co błędne dane są pobierane. może to ustąpi i plik z tymi złymi danymi się nadpisze i będzie ok.

z jakiej wersji programu bitcomet korzystasz? jak z najnowszej to zainstaluj np. wersje najstabilniejszą. o ile pamiętam jest to wersja 0.57.

(El Presidento) #5

Niestety jezeli chodzi o błędne dane to wersja w niczym nie pomoze. Ale faktycznie jest to najstabilniejsza wersja

(Duda) #6

Być moze jak dojdzie do 100 % pliku,to te błędne dane które pobrałeś zostaną pobrane jeszcze raz,ale już jako ‘‘dobre’’.Ja tak miałem