Problem z torrentem

Mam problem bo ściągam przez aresa torrent pobrany z torrenty.org i tam pisze że jest 10 seedów a w aresie pisze że 3 co jest ???

i czy można przyśpieszyć bo ściągam 16 h i mam dopiero 27,5%

a czasami pisze 0 seedow/tnttorrent.info/a jest 50 .tak już jest i nic z tym nie zrobisz :slight_smile:

Na stronie podana jest orientacyjna liczba osób, które to udostępniają(seed) oraz pobierają(lechers). Dlatego najlepiej jest szukać torrentów z jak największą liczbą użytkowników seed. Musisz też liczyć się z tym, że jak jest bardzo dużo osób podłączonych do jednej osoby, to ciężko ci będzie cokolwiek pobrać.

Jeżeli chcesz mieć dość przyzwoity transfer polecam zainstalować BitComet, założyć na nim konto. Po jakimś czasie zauważysz szybsze pobieranie danych i szybsze podłączanie się do użytkowników. Dodatkowo będzie ci pobierał również przez http i ftp :]

A co to ma wspólnego z działem o grach? Przenoszę.

Napisz jeszcze, czy występuje to zawsze, czy tylko przy niektórych plikach (jeżeli tak, to jakich?)

A tak poza tym wszystkim, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif