Problem z torrnetami

siemka mam program BitComet i kaspersky anti virus oraz firewalla kaspersky anti hacker no i jak sciągam jakiegos torrenta to są seedy wszystko jest oki i sciągnie mi około 1% i nic nie sciąga i nie chcą sie ładowac zadne strony w IE6 lub operze.wczytuje długo i na koncu ze nie mozna wyswietlic strony.i jak usune tego toorenta z bit comet to to samo i musze wtedy wylogogwac kompa i jest wszystko oki ze stronami.co moze byc nie tak?dodam ze kiedys jak nie miałem kaspersky anti hacker tak sie nie działo bo miałem tylko firewalla z win xp sp2

Na sam początek radzę całkowicie usunąc BitComet (Dodaj/Usuń, Foldery oraz Rejestr).

Zainstaluj najnowszą wersje:

http://www.bitcomet.com/doc/download.htm

Zaraz po uruchomieniu programu, utwórz regułe w Anti Hacker,dla BitComet.

Napisz jescze jakie masz łącze, moze trzeba zmienić ustawienia NAT.

hahahah - normalny objaw Bit cometa - ja juz dawno sie go pozbyłem i zainstalowałem Azereusa - tak sie dzieje jak masz cieniutkie łacze i gdy włączysz program i sciągasz to nie działają strony dopiero po wyłaczeniu Bit cometa i zrestartowaniu kompa wszystko wraca do normy

Ps sprawdz ile pozera ram-u to sie za głowe chwycisz

Ps z głownej stronki vortalu 2.4.0.0 (zainstaluuj JAVE ) jak nie masz

to moze powiedz z kąd moge porbrac najlepszą wersje azerusa no i po polsku! a lącze mam neostrade 256kb/s

Ja tam od azereusa wole uTorrent ;). Dobry programik. Nie skomplikowany, i nie zamula kompa jak BitComet :wink: tutaj masz linka

z oficjalnej stronki jeśli taka istnieje lub pośrednio z Googla

Ja też polecam “azerka”

a tu wszystko po polsku :arrow: http://www.azureus.qx.pl

pozdrawiam i miłego ściągania

M a x opowiadasz bajki :roll:

BitComet jest jednym z najlzejszych klientów torrent, który pobiera 2 razy mniej pamięci niż Azureus (Który jest oparty na Javie) i jego minimalne zuzycie po starcie i zminimalizowaniu to 30 000 K.

BitComet ma ale bardzo rzadko blokowanie łącza, pozatym zdarza się to kazdemu klientowi. Napisz jescze jakie masz łącze i czy masz odblokowane porty p2p.

P.S Sam uzywam Azureusa, ale wiem ze dla osób które nie mają odblokowanych portów ściaganie to katorga.

Linux 2006 : której wersji BitCometa używasz? Utworzyłeś regułe dla BitCometa w Anti Hackerze ?