Problem Z tosOBEX.exe

Jestem zrozpaczony nie wiem czy pisze w dobrym miejscu bo mam to konto od dwóch lat ale z niego nie korzystałem.

podczas gdy wyłączam komputer wyskakuje mi błąd tosOBEX.exe nie odpowiada wiem że związany jest z bluetoothem.

radziej ale też wyskakuje mi błąd rootcośtam i svchcośtam. gdy dziś włączyłem kompa to prawie go …zepsułem chciałem zdefragmentować dysk a tu mi ikony z pulpitu znikają gdy chce coś zrobić wyskakuje mi błąd jak sie …wkurzyłem :twisted: to wyłączyłem kompa i odpaliłem jeszcze raz już nie próbowałem defragmentacji tylko wziąłem sie za zmienianie formatu filmów pod koniec to samo ale gdy w obu przypadkach komputer sie włączył wyskiwało "System odzyskał sprawność po poważny błędzie"dodam że mi to wyskakuje często.czytałem różne posty ale tam pisało tylko o tosOBEX.exe ale i tak niedobrze wytłumaczone (jak dla mnie). więc postanowiłem napisać własny post BŁAGAM O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ![-o<

Spokojnie, na początek powiedz nam co to za sprzęt bo podejrzewam że to laptop - zgadza się?

Czy oby na pewno próbowałeś użyć narzędzia do defragmentacji dysku? A może chciałeś sformatować :)?

Napisałem PW do Ciebie.

Pozdrawiam!

Spoko laptop ale nie pierwszy raz robie defragmenta.

Aristo 1800 prestige