Problem z touchpadem w laptopie

(Janjanicki619) #1

Witam,

Mam problem z touchpadem w swoim notebooku. Jest to laptop Packard Bell ENTF71BM w wersji z 2 GB pamięci RAM i procesorem Intel Celeron N2830 oraz dyskiem 500 GB. Formatowałem ten komputer i instalowałem na nim ponownie system Windows 8.1( Taki był przed formatowaniem). Wszystkie sterowniki pobrałem ze strony producenta i instalowałem pojedynczo w kolejności od chipsetu itd. Niestety po reinstalacji nie działa touchpad. Nie wyświetla się on w Menedżerze Urządzeń, jest tylko mysz zewnętrzna. Po jej odłączeniu touchpad dalej się nie pojawia. Instalowałem dwie wersje sterowników te od Synaptics i Elantech... Ponowne uruchamianie komputera nie pomaga... PO ponownym włączeniu laptopa i dotknięciu touchpada kursor rusza się o milimetr i zacina.... nic nie reaguje...

Proszę was drodzy forumowicze o pomoc!

Z góry dziękuje, za wszelkie pomocne rady!

(hindus) #2

Zobacz czy na jakimś linuxowym Live CD zadziała.

(Janjanicki619) #3

na linuksie chodzi touchpad…

Dodam, że podczas instalacji windowsa ten touchpad tez nie dzialal, musialem podlaczyc myszke aby dokonać ustawień itd. Dokonałem kolejnej reinstalacji systemu, instalowalem po kolei sterowniki i po kązdym resetowałem komputer… niestety dalej nie działa touchpad…

Proszę o porady…

Identyczny problem jest opisany tutaj: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2991872.html

Jednak mi końcowe rozwiązanie nie pomaga… Próbowałem reinstalacji.

(roobal) #4

Janek12345kwa, zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu edycji tytułu należy użyć opcji pełnego edytora tekstu.