Problem z touchpadem w laptopie

Witam,

 

Mam problem z touchpadem w swoim notebooku. Jest to laptop Packard Bell ENTF71BM w wersji z 2 GB pamięci RAM i procesorem Intel Celeron N2830 oraz dyskiem 500 GB. Formatowałem ten komputer i instalowałem na nim ponownie system Windows 8.1( Taki był przed formatowaniem). Wszystkie sterowniki pobrałem ze strony producenta i instalowałem pojedynczo w kolejności od chipsetu itd. Niestety po reinstalacji nie działa touchpad. Nie wyświetla się on w Menedżerze Urządzeń, jest tylko mysz zewnętrzna. Po jej odłączeniu touchpad dalej się nie pojawia. Instalowałem dwie wersje sterowników te od Synaptics i Elantech… Ponowne uruchamianie komputera nie pomaga… PO ponownym włączeniu laptopa i dotknięciu touchpada kursor rusza się o milimetr i zacina… nic nie reaguje…

 

Proszę was drodzy forumowicze o pomoc!

 

Z góry dziękuje, za wszelkie pomocne rady!

Zobacz czy na jakimś linuxowym Live CD zadziała.

na linuksie chodzi touchpad…

 

Dodam, że podczas instalacji windowsa ten touchpad tez nie dzialal, musialem podlaczyc myszke aby dokonać ustawień itd. Dokonałem kolejnej reinstalacji systemu, instalowalem po kolei sterowniki i po kązdym resetowałem komputer… niestety dalej nie działa touchpad…

 

Proszę o porady…

 

 

Identyczny problem jest opisany tutaj: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2991872.html

 

Jednak mi końcowe rozwiązanie nie pomaga… Próbowałem reinstalacji.

Janek12345kwa, zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu edycji tytułu należy użyć opcji pełnego edytora tekstu.