Problem z TP LINK TL WN725N

No to warto sprawdzić, czy jest SP. Warto też sprawdzić, czy WLAN AutoConfig jest uruchomiony. To jakaś bardzo pocięta wersja Windows? Jakaś magiczna ‘black edition’, czy inny mutant?

Wbudowane
ROUTER TO Router M-Life ML0670

WLAN Autoconfig jest uruchomione

A jak się zgłasza karta w managerze urządzeń? Daj screena…

Jest wszystko okej pisze ze to urządzenie działa poprawnie brak wykrzyknikow ani strzałek a co do ss dopiero jutro

Więc co jeszcze spróbować można??

Gdzie ten screen z managera urządzeń i programu, gdzie nie widzisz sieci WiFi?

http://zmniejszacz.pl/galeria/5bb2564b3ae30/bez-nazwy

To już sztuka zrobić w ten sposób zdjęcia, nie ważne…
A jakie programy będą po naciśnięciu trójkącika znajdującego się między ikonką klawiatury i niedostępności sieci? Podpowiem, że X wskazuje, że nie ma dostępnej do tego managera karty sieciowej a nie, że nie wykryto żadnych sieci.

Ten sterownik na pewno jest ze strony producenta? Bo wygląda raczej na jakiś “generic” z bazy Windows.
Odinstaluj ten sterownik, zrestartuj kompa i zainstaluj z CD (jeśli dostałeś płytę wraz z kartą) lub ze strony producenta. Zobacz, czy wraz ze sterownikiem nie został zainstalowany jakiś TP-Link Wireless Tools czy coś - wtedy właśnie on przejmuje kontrolę nad zarządzaniem karty i Windows nie widzi sieci.

Wszystkie sterowniki instalowałem jakie są na stronie pod V2 win 7 64 bit i to samo

Wytłumacz bo nie rozumiem ja zielony

Aa rozumiem żadnego programu nie ma

Mówisz, że instalowałeś najnowsze sterowniki - nie było tam tp-link wireless configuration utility?

Pobrałem nowe sterowniki i tak mam ten program lecz też sieci nie wyszukuje

Włącz program od Tp link i pokaż jego konfigurację.

A co jest w zakładce ‘status’? Co jest po rozwinięciu menu w ‘Please choose a wireless network adapter’?

W status nic
I w rozwinięciu menu to tylko wybrane

Pytanie, czemu nie możesz przełączyć na “Use Windows wireless configuration tool”.

BTW:
Okna w systemie są pozycji horyzontalnej, ekran jest w pozycji horyzontalnej, więc możesz sensownie wytłumaczyć, czemu robisz fotki w pionie? Pomijam już, że robisz je pod kątem jak by utrzymanie telefonu z poziomie to był jakiś nadludzki wysiłek.