Problem z TP LINK TL WN725N

Siemka, mam problem ponieważ mój TP LINK TL WN725N V2 nie widzi sieci. Zainstalowałem sterowniki TP LINKA JAK I NAWET CHIPSETU.
Może ktoś miał taki problem i mi pomoże ;(

Jaki system operacyjny? Ilu bitowy?

Obstawiam, że karta działa tylko na 2.4GHz, a router pracuje na 5GHz.

Skąd to wywnioskowałes?? Jeśli router pracuje tylko w 5Ghz co jest bez sensu bo po co wyłączał by 2.4 Ghz to karta 2.4Ghz w ogóle nie połączy się z 5 Ghz bo na innych pasmach pracuje.

Nie ma to jak nie miec zielonego pojęcia i nabijać sobie posty.

Wywnioskowałem po tym:

poniewaz moj TL LINK TL WN725N V2 nie widzi sieci

A co do tego:

Nie ma to jak nie miec zielonego pojęcia i nabijać sobie posty.

Jak na razie to ty nabijasz sobie posty - już drugi post w tym temacie i zero chęci pomocy. Jedynie uwagi o ortografii i zadawanie głupich pytań.

Win 7 64 bit

Te sterowniki pobrałeś i wgrałeś?

https://static.tp-link.com/TL-WN725N_EU_US_ES_V2_V3_170726_Wins.zip

Tak

Ahh tutaj na pomoc liczyć :unamused:

Kolejny niecierpliwy, zrozumcie wreszcie że forum to nie płatny support. Jest weekend i większość z nas ma zdecydowanie lepsze sposoby na jego spędzenie niż siedzenie przed ekranem monitora. Jak ktoś znajdzie wolną chwilę udzieli ci pomocy.

A może sam ruszysz głową? Wyraźnie nakierowałem cię, w czym może być problem.
Jeszcze raz ci podpowiem. Sprawdź, czy router pracuje na 2.4GHz czy 5GHz i potem czy ta karta obsługuje 5GHz, bo za tą cenę czarno to widzę. Jak czegoś nie rozumiesz, to pytaj lub szukaj w sieci - Google nie gryzie.

Chlopie to mi działało 6 mies temu kupiłem nowego peceta Windowsa wgrałem i o taki problem pisze
Problem z kartą sieciowa lub punktem dostępu (wykryty)

I ta karta na innym urządzeniu lata

A coś więcej? Jaki model routera? Nie wskoczył na jakiś wysoki kanał? Masz możliwość zobaczyć np. na telefonie na jakim jest kanale? Co do Twojej karty - wykrywa inne sieci? To tylko problem z dołączeniem się do Twojej sieci?

Do żadnej nie mogę nic nie widzi a na wszystkich urządzeniach ogl jest w pobliżu 3 WiFi wiec

A coś więcej?

  • karta jest wykrywana w systemie?
  • probowałeś innych portów USB?
  • wgrane są sterowniki do płyty/USB?

Tak karta jest wykrywalna
Tak i to samo
Wgrane są sterowniki z neta najnowsze każde jedne instalowałem i to samo

Na Windowsie jest SP1? Zobacz jeszcze, czy w serwisach WLAN AutoConfig jest uruchomiony.

Chlopie to mi działało 6 mies temu kupiłem nowego peceta Windowsa wgrałem i o taki problem pisze

A skąd chłopie mam to wiedzieć, skoro nie napisałeś tego w pierwszym poście? Wpadasz na forum, piszesz 2 zadania łamaną polszczyzną i jak ludzie mają ci pomóc, skoro nawet modelu routera nie podajesz ani żadnych informacji jak np wersja systemu - trzeba to było od ciebie wyciągnąć.

Sieci próbujesz wyszukiwać przez wbudowane opcje systemu czy przez jakiś panel karty?

Win 7 64 bit ultimate nie wiem jaki Sp ale Chyba 1