Problem z trainerem do Wiedźmina

Mam problem z trainerem do wiedźmina, mianowicie ściągnąłem go w takiej samej wersji co gra czyli trainer 1.1 wersja gry 1.1. No i tam jest napisane że przy włączaniu gry trzeba wcisnąć F1 no i w ciskam a on mówi że nie znalazł pliku lanucher i mam go sam poszukać. Szukałem nie znalazłem a jak robię że nie chce poszukać i włączam grę to nic się nie dzieje (trainer nie działa). W instrukcji, która jest po angielsku jest napisane że jak nacisnę NUM 1,2 ,3 ,4 ,5 ,6 ,7,8 to powinno dodawać rożne rzeczy. A nic takiego nie ma. LOL ale się rozpisałem, pomóżcie proszę. Z góry dzięki.

lepiej graj w tą produkcję bez trainerów/kodów itp. PSUJESZ SOBIE ZABAWĘ

No ale chciał bym spróbować czego nowego. I mieć super odjechaną postać.

Nie ściągaj pathów i tym podobne wiedzmin jest fajowy bez kodów.

Uwierz mi bo sam pszeszedłem całego 2 razy. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

kliknij lauchera potem wejdz w dysk lokalny na którym zainstalowałeś gre i tam znajdz w proglam files wiedzmin i urachaminie go (o ile wcześniej przeniosłeś tam trainer)

Dzięki udało się :stuck_out_tongue:

z jakiej strony masz trainera?

Konrado_93 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Areh nie wiem jak mam inaczej nazwać temat jak chcesz to wyrzucaj.

Musisz sciągnąć (najlepiej z miastogier) trainer 1.1 i crack 1.1 aby mieć darmowe talenty , nieśmiertelność itd.Trainera sciągnij z miastogier ale cracka poszukaj gdzieś.Gdy już ściągniesz trainera i cracka będziesz musiał to rozpakować np. na pulpit i gdy już rospakujesz weż kopiuj wklej do Wiedźmin/System.Potem załącz trainer , potem grę i gdy będziesz w menu kliknij F1.ZADZIAŁA.Miłego grania.

PS:Jak chcesz na talenty to kliknij 567 , nieśmiertelność to 1, a jak klikniesz 8 dostaniesz 10 000 orenów. :smiley: :smiley: :smiley: