Problem z Trainerem w Mafii

Witka, mam problem, bo sciagnalem trainer do mafii “+19” i ogolnie przy kazdym innym mialem taki sam problem, ze po uruchomieniu gry wraz z trainerem wylaczala sie ona w momencie ladowania save lub dowolnego trybu gry. Mam wersje 1.2 pl. Czym to jest spowodowane i czy da sie cos z tym zrobic ?? ];> dziekowka za pomoc jakby co : DD

musisz mieć wersje trainera 1,2 taki jak gra :stuck_out_tongue:

Mam dokładnie ten sam problem. Powód? Trainer nie jest kompatybilny z wersją PL. Żaden nie jest :frowning:

Najgorsze jest to, że [moim zdaniem] gra jest praktycznie niegrywalna bez cheatów(nawet sami twórcy przyznali, że samochody policji i bandytów zostały “podrasowane”, żeby pościgi były trudniejsze!)

Wracając do trainerów… :wink: Zastanawiam się czy własnego nie zrobić :stuck_out_tongue:

Dla mnie była łatwa przeszedłem ją bez cheatów :lol: a pościgi cóż Bardzo trudne :o

No i właśnie o te pościgi mi chodzi. Denerwujące strasznie, a ja tego nie lubie :?

Nie chcę zakładać nowego tematu, dlatego piszę tu.

Przeszedłem już MAFIĘ 4 razy. Teraz zainstalowałem i próbuję przejść po raz piąty, lecz niestety zatrzymała mnie jedna rzecz. Na początku 4 misji (zebranie haraczu) mam iść do Vincenzo po giwerę i potem do Ralpha po samochód. Robię co mi każą - biorę pukawkę od Vincenzo i idę do Ralpha po auto. On pokazuje mi jak je otwierać, po lewej stronie mam napisane “nauczyłeś sie właśnie otwierać Bolta T” (czy coś w tym stylu), no to zabieram się za otwieranie wozu, który przyszykował mi Ralph. Klikam prawy - co by otworzyć furę i nasz bohater Tommy mówi, że nie umie otworzyć tego wozu. Wg mnie jest to jakiś błąd w grze. Nie wiem jak się z tym uporać :confused:

Miałam trainer do v.1.4 (mimo, że miałam wersję 1.2 PL) i chodził.

Kekedot wpisz w Google "Mafia: The City of Lost Heaven trainer v.1.4 (spróbuj z opcją “Szukaj w Internecie”, a później “Szukaj na stronach kategorii: język Polski”. Ja tak znalazłam - działał.

Czasem trzeba tainery umieścić w katalogu z grą i dopiero potem zadziałają.

Gra jest nietrudna o ile podejmie się właściwą taktykę (chowanie za przeszkodami, oszczędzanie amunicji, skradanie, przewroty w prawo i w lewo itp.). Dla mnie pościgi były proste :stuck_out_tongue:

maeski

Spróbuj przeinstalować grę.

ja tez ja przeszedlem bez cheatów ale milo sie gra z nimi rowniez XD wiec chcialem troche pooszalec sobie i pobawic sie we FREERIDE bo czasami fajnie mozna tam poswirowac XD dzieki za info itp.