Problem z transferem PC-LG u8330

Niedawnoi kupiłem sobei telefon lg u8330 i mam problem z transferem plików. IRDA nie chce działać z innnymi telefonami i PC. DLaczego? czy to wina pochcodzenia telefonu z innego kraju? Z góry dziękuje z apomoc!

hmm…kupując w salonie Sagema też mi facet mówił że z niektórymi telefonami może być problem z transmisją danych…mój sagem nie działa z jakimiś nokiami…ale dlaczego tego nie wiem.

Ale chodzi o to ze w tym LG w ogóle nie działa transmisja danych. I nie wiem czy poprostu coś jest nie tak z telefonem czy…

może po prostu irda jest uszkodzona idz do gościa gdzie kupiłes i powiedz jaki jest problem

No moge zabardzo iść do sprzadawcy bo jest on w irlandii…

Złączono Posta : 03.09.2006 (Nie) 10:14

no nie moge*. przepraszam za błąd!

uuu czyli kupiłeś telefon zagranicą :? hmm a nie możesz iść do jakiegoś serwisu albo do sieci w które jesteś tam zawsze ci pomogą sprawdzą ci telefon skonfigurują itp

tak moge zrobie to jutro tylko chciałem sie dowiedzieć czy ktoś ma więcej telefonów które w podobny sposób zawodzą…

Ja taki miałem i okazało sie że irda jest uszkodzona . Nie wiem jaki jest koszt naprawy bo w ramach gwarancji mi to zrobili