Problem z Transformation Pack 8

Mam system Windows xp SP3.Zainstalowałem sobie ostatnio TP865 (Transformation Pack 8 6.5). Po odinstalowaniu został mi ekran logowania, bootowania,na przycisku start pokazuje mi się logo win8, we właściwościach systemu, tam gdzie powinna byś ikona xp jest napis i logo windows 8 oraz nie moge odinstalować UX style core beta i wyświetla mi się napis "Your theme subsystem (e.g. uxtheme.dll, themeui.dll) has been tempered with. UxStyle requires these files be restored before you can continue. Check the forums if you need help ". Nie chcem instalować na nowo xp. Proszę, pomóżcie mi!

Spróbuj wyczyścić rejestr z wpisów pozostałych po odinstalowaniu tej nakładki.Ccleaner na przykład.Jeżeli coś zostanie w rejestrze pomimo to,usuń resztę ręcznie.Tylko uważaj bardzo na to co usuwasz.Sprawdz dokładnie foldery na partycji systemowej.Te ukryte także.I usuń te które w nazwie zawierają ten program.Restart i powinno pomóc.Pozdrowionka. :slight_smile:

mateorek234432 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Jeśli usuwanie Ci się nie powiedzie, możesz użyć funkcji przywracania systemu.

Wybierz punkt z przed instalacji programu i wszystko powinno wrócić do normy.