Problem z treningiem w Football Manager 2006

Hej mam problem z treningiem w FM6 jest to o tyle dziwne ze gram w fma wczesniej cma juz z 6 lat i sie z czyms takim nie spotkalem. Gram Zagłebiem lige polska i sciagnolem kilku fajnych trenerow poprzydzielalem treningi i to poszczegolnych programow treningowych trenerow I… nic sie nie dzieje, po miesiacu gry nikomu nie drgnela ani jedna statystyka caly czas maja - ani im nie spadaja statystyki ani nie rosna nie spadaja nawet tym ktorzy sa kontuzjowani na 6 miesiecy- czy to bug czy co HELP! !!

http://forumcm.net/ - tutaj chyba jest wszystko

MERCI wprawdzie nie znalazlem poki co konkretnej odpowiedzi na zadanie pisanie ale link jest niebanalny:)

Witam was. Mam pytanko. Jak zainstalowac FM 2006 jak tam nie ma Cracka? Napiszvie prosze. Pozdrawiam :smiley:

Jak zainstalować grę. Bardziej lamerskiego pytania nie słyszałem :slight_smile:

Postaram się odpowiedzieć.

Popatrz na komputer. Zobaczysz tam na pewno taki mały przycisk. Naciśnij go. Oho…tacka się wysunęła. Nie bój się - tak ma być. Wyjmij z pudełka płaski okrągły przedmiot i umieść go błyszczącą stroną do dołu na tacce. Naciśnij ponownie przycisk. Zaraz uruchomi się instalator. Powinieneś kliknąć…zgadnij co…INSTALL, potem wybierasz miejsce, gdzie gra się zainstaluje. I już. Możesz grać.

PS. Grę się odpala klikając na jej ikonę na pulpicie.