Problem z trojanem

(Brzoza82) #1

mam wirusa...najprawdopodobniej konia troańskiego...próbowlam juz wszytskigo chyba....avast, avg, antivir,mks, hijack,szczeponki...nic nei działa...poprostu zamiast tapetki na pulpicie mam wyświetlony tekst WARNING! !!

(boczi) #2

http://www.hijackthis.prv.pl Wklej log na forum.

(Krzysieknd2) #3

boczi - najpierw przeczytaj dobrze treść posta, jest wyraźnie napisane że próbował już hijackiem :wink:

brzoza - niewiem co o tym myśleć..kiedyś to miałem, nie mogłem nawet w mój komputer wchodzić. Ja zrobiłem formata i mi pomogło :smiley: , ale wątpie żebys chciał go robić. Poczekaj na innych może Ci coś doradzą. Pozdrawiam

(boczi) #4

Lecz tego loga nie publikował na naszym forum, a metody typu format to ostateczność . Warto go opublikować do sprawdzenia przez nas. Bo innych rad nie ma, trzeba wiedzieć na czym się stoi.

(Qbek50) #5

zapodaj loga z HiJackThis. Ja też miałem kiedyś jakiś Warning i musiałem wyłączyć w autostarcie odpowiednik plik 8)

(Brzoza82) #6

LAZIKAR.....hmmm.......jak mam wkleić loga????wiesz jestem to po raz pierwszy i nie orientuje si ejeszcze tytaj;)

A zalezy mi....moze ktos cos powie madregi i się tego pozbędę....bo szczerze to mam juz tego dość...chyba jestem zdesperowana;)

(lazikar) #7

Skopiuj go i wklej na forum. :smiley:

(Jablek 88) #8

to jest chyba trojan CWS . przeskanuj CWShrederem :wink:

(Damian) #9

W tym przypadku log jest zbędny.

Wejdź w: panel sterowania>>>ekran>>>pulpit>>>dostosuj pulpit>>>sieć web>>>tu zaznaczasz wszystko w okienku i usuwasz :slight_smile:

(system) #10

Poczytaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 3276#63276

(Brzoza82) #11

DAMIAN.....tahnks :slight_smile: zadziałało....juz mam normalna tapetke:)...dzięki serdeczne:) ...powiedz mi jeszcze jak mam usunąc ...tzn...czym tego konia trojanskiego i bedzie gooooddd......

(123448) #12

pobierz jeden z wielu programów dostępnych na tym vortalu np. ad-aware (może ci coś wykryje) i przeskanuj kompa :slight_smile: