Problem z trybem graficznym (chyba...)

Witam!

Mój problem pojawił się po zainstalowaniu gier z vortalu dobreprogramy.pl (m.in. Hobo Soccer 1.2, Fiat Panda 4X4 Fun Rallye 1.0, Becherov).

Po zainstalowaniu gry Hobo Soccer 1.2 i uruchomieniu na ekranie zaczęły pojawiać się dziwne różowe paski (z góry na dół ekranu), także poza oknem gry - po zmianie rozdzielczości z 1024X768 (32 bit color) na 800X600 (16 bit color) paski są zielone.

Zdeinstalowałem wszystkie gry i zeskanowałem rejestr aby usunąć wszystkie wpisy utworzone przez gry (najwidoczniej niektóre pozostały)

Co z tym zrobić?

p.s. mam monitor MAG INNOVISION 15, karta graf. RADEON 9550 128 RAM - sterowniki uaktualnione, DIRECTX 9.0

edit: ten problem nie dotyczy wyłącznie WIN XP - okazuje się, że już przy restarcie komutera logo American Megatrends też jest zapaskowane (tak mi się wydaje), poza tym po wciśnięciu F5 - menu trybu uruchamiania też jest zapaskowane

dociskanie kabli monitora nic nie daje…

HMm, ściagnij sobie jakiś programik (np. Easy Cleaner), który pokaże Ci jakie pliki włączają sie na starcie (była jakaś komenda systemowa na to lecz jej już nie pamiętam :? ) i sprawdź czy coś powiązanego z tą grą nie otwiera sie, przy okazji używania tego programu przeskanuj też rejestr (jeszcze raz :slight_smile: )