Problem z trzaskami/pykaniem z głośników

Mam problem z trzaskami/pykaniem z głośników. Laptop Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 z procesorem AMD Ryzen 5 5500U .Na słuchawkach podłączonych przez usb czy bezprzewodowo jest tak samo. Windows 11.Wszystkie sterowniki aktualne. Zamieszczam filmiki jak to wygląda. Czym to jest spowodowane i jak to naprawić?

Problem raczej sprzętowy, bo ja nie słyszę z filmików trzaskania.

Jak nie, jak słychać trzaski przy zmianach poziomu głośności.
O te mu chodzi.
Są.
U mnie też delikatnie słychać na You Tube, więc to chyba nie jest do wyeliminowania i ich intensywność zależy od samego sprzętu.

Wątpię. Skoro założył temat, nagrał filmy i pyta jak to naprawić to chyba słyszy trzaski bardziej niż te mikro pierdnięcia na filmie gdy zmienia głośność 10 razy na sekundę.

Trzaski tego typu są również słyszalne podczas startu systemu. Więc?

Więc nagraj podobny film do tego co jest na wcześniejszych filmach, ale telefonem.

Więc typowy robaku jak nie masz nic sensownego do napisania to po co się udzielasz? Masz zły dzień?

Ale się rozpisałeś buraku. Radź sobie sam.

Nie potrafisz zrozumieć prostego przekazu w czym problem to podziękuję Tobie za pomoc. Masz podane na tacy jak to wygląda, a dociekasz jakiegoś nagrania telefonem

3 lata to za mało czasu, żeby się przyzwyczaić?

niestety geniuszu.

Sterowniki audio dokładnie te ze strony Lenovo? Czyli Realtek w wersji 6.0.9366.1 ?

Wyraźnie słychać. W każdym razie u mnie.
Ponizej masz dwa linki. Zajrzyj, przeczytaj. Jeśli masz problem z „językiem” to posłuż sie translatorem.

To może karta dźwiękowa mi to jakoś filtruje, że ja ledwo co słyszę. Akurat nie mam dostępu do innego komputera, żeby porównać.

Dokładnie tak. Sterownik aktualny ze strony lenovo

Zobacz jeszcze jak wygląda sytuacja z pendrive z jakimś Mintem albo Chrome OS. Jeśli tak samo, to znaczy, że albo jest coś uszkodzone, albo ten typ tak ma.