Problem z tunerem Leadtek WinFast PalmTop DTV200 H

Witam.

Mam problem z tunerem Leadtek WinFast PalmTop DTV200 H. Chodzi o to, że obraz który wyświetla na monitorze jest strasznie niskiej rozdzielczości, widać pikselem, nie da sie tego ogladac. Próbowalem juz wszystkiego, lacznie z instalowaniem strarszych wersji sterownikowi i oprogramowania (PVR2) i nic nie pomaga! Macie może jakis pomysł co zrobic z tym fantem ?

Pozdrawiam

Mam tą samą kartę ale mam także inny problem z ta kartą.

Posiadam głośniki Logitecha Z-5500 Digital z zewnętrznym panelem sterowania obsługiwanym własnym pilotem . Jakakolwiek zmiana pilotem Logitecha w ustawieniach glośności lub efektów zamyka WinFast PRV 2. W najnowszej wersji PRV 2 pilot Logitecha na odmianę przełącza kanały.

potwierdzam, że obraz w tej karcie w porównaniu do poprzedniego modelu, który miałem - WinFast TV2000 XP Expert - jest zdecydowanie gorszy. Kontury prostych lini drgają, obraz jakiś taki zmiękczony i kolory “brudne”.

Poprzedni PRV może był dla niektórych zbyt cukierkowy, ale do wielu opcji wchodzio się zdecydowanie wygodniej.

W PRV 2 głos jest opóźniony w stosunku do obrazu. Część opcji jest nie dozmienienia (nieaktywna) w najnowszej wersji PRV 2. Wcześniejsza wersja dała zmieniać ustawienia dotyczące zapisu dźwięku. I to wszystko na tym samym komputerze, na którym bez problemów pracowała WinFast TV2000 XP Expert - także nie jest to wina komputera.