Problem z tunerem TV Pro ULTRA PV-TV403P+

Mam tuner telewizyjny a jego nazwę podałem w tytule. Problem polega na tym, że komputer znajduje mi nowy sprzęt i gdy odnajduje przed kreator sterowniki i kliknę, żeby je zainstalował to pokazuje się coś takiego:

Oprogramowanie instalowane dla tego urządzenia:

Conexant 2388x Capture

nie przeszło testów zgodności z systemem Windows XP umożliwiających uzyskanie logo Windows.

Przed formatowaniem komputera instalowałem tuner 2 razy i było wszystko ok…Instalacja jest tak zrobiona, że gdy zainstaluje pierwszy sterownik to dopiero komputer wynajduje mi kolejne urządzenie…gdy znajdzie mi 3 urządzenia i zainstaluje do nich stery to dopiero program działa…gdy pierwszy nie jest zgodny to po instalacji nie działa i nie wykrywa dalej sprzętu…na podobnej zasadzie to działa…dlaczego tak się dzieje i co mam w tej sytuacji zrobić?Bardzo proszę o pomoc bo walczę z tym tunerem już cały dzień…

Wejdź w PPM na mój komp > właściwości > sprzęt > podpisywanie sterowników > ignoruj… > ok

kamil0706 , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

dzięki…bardzo się przydało:)

Mam jeszcze tylko jedno pytanie…obraz już mam tylko brakuje dźwięku…najprawdopodobniej źle podłączyłem tuner do dźwiekówki…wie może ktoś do jakich wejść powinienem podłączyć kabel??

Dodane 29.03.2009 (N) 6:42

Pomógłby mi ktoś?