Problem z tunerem

mam problem z tunerem Winfast tv2000 xp expert a mianowicie niemam dźwięku podczas oglądania tv :frowning: Czy jest jakieś alternatywne oprogramowanie do tego tunera bo to które mam na płytce zainstalowałem ale wciąż niemam dźwieku prosze o poradę czy da się coś z tym zrobic??

pozdrawiam

Czy w opcjach programu masz ustawiony system kodownia na PAL D ??

Czy karta TV podpięta jest do wejścia liniowego karty dźwiękowej ??

tak mam PAL D a czy karta jest podpięta ciężko powiedzieć bo komp jest nowy i ma plomby ale myślę że tak

To podpięcie w większości kart odbywa się na zewnątrz a nie wewnątrz komputera. Zerknij z tyłu obudowy czy masz kabelek łączący kartę TV z kartą dźwiękową.

niemam żadnego kabelka tam z tyłu a w które wejście w karcie dźwiękowej trzeba go podpiąć? karta dźwiękowa soundblaster audigy 2zn

Mam taką samą karte, podłączenie jest wewnątrz komputera. Dałeś głośność w opcjach, bo może masz wyciszone całkowicie.

beztytu322u17ir.gif

jest głośność na maxa ustawiona niewiem tylko co ustawić w

audio-out control line normalnie mam auxilary próbowałem już wszystkiego…

Mam co prawda zintergrowaną ale zobacz na moje ustawienia :

beztytu322u11ph.th.gif

jeszcze jedno myslę ze to ważne podczas instalacji oprogramowania a dokładniej Winfast TV capture Card wywala mi błąd GFX outrider setup Not suported - 00 moze to jest przyczyna? da sie coś na to poradzić??

Może masz sterownik uszkodzony, weź ściągnij ze strony producenta i wtedy spróbuj.

no niestety nawet to nie pomogło :frowning: wciaż bez głosu

A zobacz w menadżer czy nie masz czegoś źle zainstalowane, znaków zapytania.

kontroler magistrali zarządzania systemem,

kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej (USB),

kontroler Ethernet,

PCI Device,

kontroler magazynu masowego

czy coś z tego jest powiązane z tunerem ??

Nie, nic z tego, ja mam tak, jeśli nie masz czegoś podobnego to masz źle zainstalowane :

beztytu322u15hn.th.gif

no właśnie ja niemam tego video capture bo mi wywala błąd podczas instalacji

GFX outrider setup Not suported - 00

Złączono Posta : 18.10.2005 (Wto) 1:24

mam tak samo jak na screenie powyżej i wciąż niemam dźwięku niemam pojęcia dlaczego :frowning:

Cześć,

Udało Ci się może rozwiązać Twój problem z dźwiękiem? Mam to samo i nie wiem, jak sobie z tym poradzić.

Dzięki z góry za info.