Problem z tuszem do drukarki

Witam mam canona PIXMA IP2600 szukam do niego tuszy i nie mogę znaleźć. W sklepach mówią, że są tylko oryginały, które kosztują tyle co prawie cała drukarka :lol: Widziałem zamienniki do modelu ip2000 ale nie wiem czy to będzie to samo

możesz spróbować sam napełnić :

http://allegro.pl/item511367334_tusz_ca … 41_51.html

Problem rozwiązany napiszę może się komuś przyda. A więc tak jak już wspomniałem odwiedziłem większość sklepów komputerowych i w każdym powiedziano mi że zamienniki nie istnieją do tego modelu i proponowali oryginały komplet czarny+kolor 115zł :shock: czyli dołożył bym 15zł i miał znów nową drukarkę :lol:. Postanowiłem stworzyć zamienniki własnej produkcji :smiley: w starych kadridżach przy pomocy śrubokręta zerwałem plastikową osłonkę z góry (mocno trzyma bo jest przyklejona) i pokazały mi się przegrody z gąbkami przeznaczonymi na tusz. W sklepie kupiłem pierwszy z brzegu, najtańszy zestaw ze strzykawami do napełniania (nie zwracając uwagi na przeznaczenie do odpowiednich modeli drukarek bo po co :lol: ) wlałem ładnie trochę na te gąbki w kadridżu tak aż ładnie nasiąkły, ten plastik który zerwałem przykleiłem taśmą bezbarwną w około i teraz się cieszę wydrukami super jakości za kilka złotych :lol: (jakość wydruku jest taka sama jak była)