Problem z tuszem w HP c3100

Tak jak w temacie. Dopóki nie skończył sie tusz w mojej drukarce, wszystko bylo dobrze. Zakupilem tusz czarny do uzupełnienia

wstrzyknąłem ale jakość drukowania jest dziwna. Np drukuje na samej gorze kartki dobrze ale im niżej kartki tym druk jest gorszy. A jeśli jest np 2-3 kartki drukowania to im dalsza kartka tym coraz gorszy druk ,aż druk zmienia sie na taki jakby niebieski druk. Nie wiem czy dobrze uzupelnilem tusz ,ani jak dokladnie powinno sie zmieniac. Po pewnym czasie samo sie naprawiło i zaczęło dobrze drukować lecz nie na długo i znowu probowalem napełnić tusz ale problem sie powtarza. Ma ktos jakies rady? Duzo jest tego w google ale niestety nie do mojej drukarki i dotyczy to innych problemow.

Kup orginalny tusz, te wszystkie uzupełniacze to są g… warte.Po 2-3 napełnieniach i tak przestaną Ci drukować.

Stosowanie wszelkiego rodzaju napełniaczy, czasem powoduje właśnie takie dziwne problemy. Prosta rada ode mnie, jako użytkownika kombajnu HP, kupować oryginalne tusze. Kiedyś też tak napełniałem, w końcu po entej ilości występujących po sobie problemów zrezygnowałem. Teraz mam przynajmniej spokój, kupuje i działa. Co do samej przyczyny problemu, to trudno jednoznacznie stwierdzić.

Pozdrawiam :wink: