Problem z TV :)

Mam problem z TV. Podłaczyłem telewizor z kompem i nie wiem co dalej :oops: Mam Windowsa Xp professional z SP1. dzięki za info :stuck_out_tongue:

Może byś tak napisał w czym jest problem?? :smiley: Obrazu nie ma czy co?

Nie ma obrazu :frowning: Pewnie jest potrzebny jakiś program albo coś :?

A ustawiłeś monitor i telewizor na karcie graficznej. Tryby nview na klon.Podaj jaką masz kartę? :smiley:

GeForce 2 MX/MX 400 Nie ustawiłem :frowning: a gdzie sie to ustawia :oops:

Prawoklik na pulpicie Właściwośći>>>Ustawienia>>Zawansowane>> Tam masz karte graficzną poszukaj opcji NView i ustaw na klon. :smiley:

coś mi to dalej nie działa :frowning: ekran telewizora jest czarny… niewiem dlaczego :frowning:

A ustawiłeś jak ci napisałem?? Napisz jeszcze jak ty to podłączyłeś. :smiley:

no wszedłem tam gdzie pisałeś i dałem GwForce 2 MX/MX 400 i zarządzanie pulpitami------>pulpity i włącz stosowanie wielu pulpitów tylko to znalazłem… :frowning: niewiem nie miałem NView tam gdzie mówiłeś :frowning:

Chodzi nam o ekrany a nie pulpity. Musi tam być funkcja gdzie ustawiasz sobie klonowanie ekranu. Jeden będzie twój a drugi Telewizor. Poszukaj tam uważnie. :smiley:

dałem kreator i było klon :slight_smile: ale itak nic nie wyświetla… :frowning: w tv są wejścia R i L pomiędzy jest strzałeczka w strone L…

R i L to wejścia na fonie. Musisz podłączyć do S-Video. Ewentualnie zastosować przejście przez euro. :smiley: