Problem z tvnplayer/Silverlight - biały obraz

Czołem. Mam problem z tvnplayer, otóż zwiastuny działają w porządku. Natomiast, gdy np. wejdę na kuba.tvn.pl i wejdę w jakiś konkretny odcinek, po czym włączę go, to wyświetla się biały obraz. To uniemożliwia mi oglądanie filmu. Co mam robić?

Proszę o pomoc. Pozdrawiam. :slight_smile:

Zaktualizuj silverlight - odinstaluj, posprzątaj w systemie wszelkie śmieci i zainstaluj ponownie

Musisz obejrzeć reklamę,inaczej białe tło.Masz jakiegoś Adblockera?

Zaaktualizowałem Silverligta. Czym są dla Ciebie śmieci? CCleanerem czyściłem to co popadnie.

Dodane 12.06.2013 (Śr) 19:40

Nawet wyłączam wszędzie.

dofrian ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Miałem wcześniej podobny problem więc napisałem do biura obsługi tvnplayer a w odpowiedzi dostałem takiego maila :

… Jesli tak to proponujemy rozwiązanie problemu poprzez wyczyszczenie katalogu PlayReady. Katalog PlayReady zawiera plik mspr.hds będący bazą licencji DRM, która zostanie ponownie utworzona po usunięciu.

Proszę wykonać następujące czynności koniecznie przy zamkniętej przeglądarce internetowej.

Aby wykonać powyższą czynność proszę wejść:Start -> Mój komputer -> Organizuj -> Opcje folderów wyszukiwania -> zakładka Widok -> Prosimy zaznaczyć opcje Pokaż ukryte pliki foldery i dyski (prosimy także odznaczyć opcje ukryj pliki systemowe) -> Zastosuj

Następnie prosimy otworzyć katalog PlayReady (C:/Program Data -> Microsoft ->PlayReady) i usunąć całą zawartość katalogu PlayReady (prosimy nie usuwać katalogu PlayReady) lub zmienić nazwę tego katalogu np. na PlayReady1.

Dotyczyło to systemu win8 ale myślę ,że i tutaj pomoże .