Problem z twardym dyskiem,nie moge wlaczyc laptopa

Ludzie pomocy,moj laptop nie chce sie wlaczyc :frowning: mam problem z twardym dyskiem…czy da sie go jeszcze jakos naprawic,czy lepiej kupic nowy ???

alexx1110 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przeprzaszam bardzo panow operatorow,ale niestety pisze z telefonu i to z angielskiego.

Wcale się laptop nie włącza?? Czy się włącza ale nie ładuje systemu?

Wlasciwie to sie wlacza i zawiesza sie jak jest napis microsoft word :frowning: pare razy go musialam zresetowac i po tym pokazywal mi sie komunikat,ze system zostal wylaczony w trakcie wlaczania i ze vista moze mi pomoc naprawic problem,niestety pozniej wyskakuje,ze niestety nie mozna naprawic :frowning:

Nie rozumiem? Włączasz laptopa i nie ładuje Ci się system ale pokazuje się napis Microsoft Word? WORD? Zgaduje że chodziło Ci o Windows bo jeżeli nie to to co napisałeś nie ma najmniejszego sensu. Próbowałeś uruchomić pod trybem awaryjnym i zrobić Scandisk celem sprawdzenia czy nie ma bad sectorów itd?

Sory,ale naprawde nie znam sie na komputerach…jestem chora na dodatek :confused: nie pamietam co tam pisalo dokladnie,a nie chce wlaczac jeszcze raz,bo juz sie calkiem popsuje :confused: chyba go wlaczalam w tym trybie awaryjnym,ale tez nie jestem do konca pewna,bo jak juz wczesniej pisalam o komputerach wiem podstawowe rzeczy…

Chce sie tylko dowiedziec czy warto zaniesc kompa do naprawy czy lepiej kupic nowy?

Nawet jeżeli dysk twardy jest zepsuty to nie ma sensu kupować nowego komputera. Jak nie masz ważnych dla ciebie plików na komputerze to możesz jeszcze spróbować zainstalować od nowa system.

Aaaa czyli jest jakas nadzieja :slight_smile: jutro zaniose kompa do naprawy i zobacze co mi powiedza…dzieki za odpowiedzi :slight_smile: