Problem z twardym dyskiem,nie moge wlaczyc laptopa

(Olamoraczewska) #1

Ludzie pomocy,moj laptop nie chce sie wlaczyc :frowning: mam problem z twardym dyskiem...czy da sie go jeszcze jakos naprawic,czy lepiej kupic nowy ?????

(Agatonster) #2

alexx1110 ,

Prosz臋 poprawi膰 pisowni臋 w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta prosz臋 skorzysta膰 z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia b臋dzie skutkowa艂o usuni臋ciem tematu do Kosza.

(Olamoraczewska) #3

Przeprzaszam bardzo panow operatorow,ale niestety pisze z telefonu i to z angielskiego.

(Lukasz Stawski) #4

Wcale si臋 laptop nie w艂膮cza?? Czy si臋 w艂膮cza ale nie 艂aduje systemu?

(Olamoraczewska) #5

Wlasciwie to sie wlacza i zawiesza sie jak jest napis microsoft word :frowning: pare razy go musialam zresetowac i po tym pokazywal mi sie komunikat,ze system zostal wylaczony w trakcie wlaczania i ze vista moze mi pomoc naprawic problem,niestety pozniej wyskakuje,ze niestety nie mozna naprawic :frowning:

(Pharun) #6

Nie rozumiem? W艂膮czasz laptopa i nie 艂aduje Ci si臋 system ale pokazuje si臋 napis Microsoft Word? WORD? Zgaduje 偶e chodzi艂o Ci o Windows bo je偶eli nie to to co napisa艂e艣 nie ma najmniejszego sensu. Pr贸bowa艂e艣 uruchomi膰 pod trybem awaryjnym i zrobi膰 Scandisk celem sprawdzenia czy nie ma bad sector贸w itd?

(Olamoraczewska) #7

Sory,ale naprawde nie znam sie na komputerach...jestem chora na dodatek :confused: nie pamietam co tam pisalo dokladnie,a nie chce wlaczac jeszcze raz,bo juz sie calkiem popsuje :confused: chyba go wlaczalam w tym trybie awaryjnym,ale tez nie jestem do konca pewna,bo jak juz wczesniej pisalam o komputerach wiem podstawowe rzeczy...

Chce sie tylko dowiedziec czy warto zaniesc kompa do naprawy czy lepiej kupic nowy?

(Lukasz Stawski) #8

Nawet je偶eli dysk twardy jest zepsuty to nie ma sensu kupowa膰 nowego komputera. Jak nie masz wa偶nych dla ciebie plik贸w na komputerze to mo偶esz jeszcze spr贸bowa膰 zainstalowa膰 od nowa system.

(Olamoraczewska) #9

Aaaa czyli jest jakas nadzieja :slight_smile: jutro zaniose kompa do naprawy i zobacze co mi powiedza...dzieki za odpowiedzi :slight_smile: