Problem z twardym dyskiem

Siema.Mam taki problem z twardym dyskiem 500gb ponieważ nie chce go wczytywać podczas startu systemu windows oraz gdy chcę zainstalować windowsa to pisze że nie ma podłączonego żadnego dysku.Kiedyś też miałem taki sam problem z dyskiem 80gb ale dałem go do serwisu i zrobili ale po kilku tygodniach znowu to samo się stało, aż musiałem go wymienić.Proszę o jak najszybszą odpowiedź.Dziękuję za pomoc.Pozdrawiam :slight_smile:

Sprawdź czy wykrywa go w biosie. Druga sprawa czy jest dobrze podłączony, i jaki to interfejs. Podaj komunikat błędu w post, a najważniejsze to pożyczy od kogoś dysk i podłącz, jak nie będzie wykrywać tak jak twojego, masz uszkodzony kontroler sata/pata.

Mam dysk od kolego i działa.Mój dysk ma podłączenie SATA taki żółty (cienki kabelek). Podczas uruchamiania wyskakuje niebieskie tło i jest coś tam napisane tylko nie wiem co bo za moment to niebieskie tło z napisami się wyłącza i nie dam rady tego przeczytać.

chopperking ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.