Problem z twitchem i niektórymi innymi stronami: Nie odnaleziono serwera


(Manaphy) #1

Cześć mam nietypowy problem otóż nie działa mi twitch.tv.

Cały czas się ładuje albo “Nie odnaleziono serwera”. Co ciekawe aplikacja na smartphona działa, tylko że powoli i nie ładuje się czat. Na komputerze natomiast tylko ta jedna strona w ogole się nie ładuje. Podobny problem i nieskończone “Łączenie z serwerem gry” występuje w grze War Thunder (nie ładuje się także strona główna gry w przeglądarce). Ale na przykład youtube działa bez zarzutu. O co może chodzic?


(adam9870) #2

Z poziomu Wiersza polecenia (CMD) wpisz tracert twitch.tv i pokaż wynik.


(Manaphy) #3

Proszę

Dodam, że problem jest również z innymi stronami jak np. stronę główną Blizzarda.

Dodam, ze problem pojawił się podczas używania aplikacji Twitch na telefonie (w pewnym momencie nie mogłem połączyć się z czatem i cały Twitch zaczął mieć problem z ładowaniem, natomiast na komputerze i laptopie nie działa w ogóle. Pewnie coś z routerem/dostawca internetu prawda?

Hitbox i Youtube działają bez zarzutu.

dobre.png


(Km Gm Com) #4

Hehe dziś mnie dopadł ten sam problem :wink: Skanowanie, czyszczenie cclanerem itp itd nie pomogło ;/ Co dziwne to, to że połączyłem się z internetem sąsiada i dalej to miałem.


(Manaphy) #5

Prosimy o jakąś pomoc :slight_smile:

Zrobiłem skanowanie Avastem i pokazało, że Router jest źle skonfigurowany ale wczesniej dzialało a nic nie zmieniałem.

Edit: Overwatch zaczął coś niby pobierać ale co jakiś czas wyskakuje ikonka, że problem z internetem na launcherze.


(Km Gm Com) #6

U mnie się samo dziś naprawiło :stuck_out_tongue: i jak na razie działa. Dziwi mnie to, że wczoraj działało, oglądałem jakąś godzinkę, po czym poszedłem pod prysznic i zrobić sobie jedzonko, wracam a tu już nie działa.


(adam9870) #7

Zalogujcie się na panel admina routera i spróbujcie stamtąd wykonać traceroute do problemowej strony - zwykle  traceroute jest w kategorii serwisowej, w narzędziach.