Problem z tytułami piosenek na pen drive'ie

witam

mój problem polega na tym, iż po wgraniu utworów muzycznych, zapisanych w formacie mp3, na pen drive’ a i po wsadzeniu go do radio samochodowego piosenki, które miały tytuły na komputerze, tam (tzn. w radio) nie są wyświetlane

i pytanie, jakie mnie nurtuje brzmi: w jaki sposób to zrobić, żeby na wyświetlaczu w radio pojawiały mi się tytuły aktualnie odtwarzanego utworu. jak dotąd widzę tylko “no tittle, no artist”. jak to zmienić? czy należy jakoś odpowiednio pozmieniać te tytuły i wykonawców na komputerze, ustawić coś w radio, czy jakoś inaczej wrzucić to na pen drive’ a? dodam, że piosenki te nie są jakoś “wspaniale” podpisane i w ogóle, np. "artysta- tytuł’ ; “tytuł- artysta”, a czasem sam tytuł

wszystkim, którzy mi pomogą rozwiązać problem, lub będą się starali mi pomóc, z góry WIELKIE dzięki

pozdrawiam :wink: Bartek

P.S. do admina: sory, ale nie wiedziałem, gdzie to dać i dałem tutaj, bo to jest częściowo związane ze sprzętem :wink:

Chyba trzeba odpowiedni otagować we właściwościach utworów te piosenki… :slight_smile:

możesz mi dokładniej wytłumaczyć o co chodzi?

Poczytaj: http://blog.secondgate.pl/2008/07/12/ja … ac-muzyke/

a ja bym wyłączył tagi w ogóle

i zapisał je w formacie 7.3

czyli nazwa max 7 znaków. i 3 rozszerzenie mp3

dzięki za pomoc teraz już będe wiedział

ale pytanie czy działa ?

No i jak możesz to podaj co zadziałało.

Moja porada czy czarka23? :slight_smile:

zdecydowanie twoja prada zadziałała jeszcze raz wielkie dzięki :wink: