Problem z Ubuntu 14.04. Instalacja nie uruchamia się

Witam. 

Mam problem z Ubuntu 14.04. Mianowicie jak głupi chciałem zainstalować Windows 10 na starym XP i coś poszło nie tak podczas instalacji. Zostałem bez systemu i ratuje się linuxem. Problem w tym że płytka z Ubuntu 14.04 nie działa poprawnie, ponieważ nie wyskakuje instalator, zostaje bezczynnie czarny ekran z jakimiś wierszami (jeżeli będzie trzeba dam screen). To była wersja 32bit. Na pendrive którego oczywiście zrobiłem bootowalnego zainstalowałem wersje 64bit. Tu też jest problem, ponieważ wyskakuje mi wiersz “no configuration file found. No DEFAULT or UI configuration directive found!” Co mam robić?  Zastanawiam się nad powrotem do XP ale linux wydaje mi się lepszą alternatywą. Mój komputer. Procesor Intel core 2 duo 32BIT 2.33Ghz. GeForce 9600 GT. 2GB ram.

Podaj dokładnie model procesora bo core 2 duo były 64-bitowe.

http://imgur.com/5tRFbjq

Stoi tak cały czas. Mam wcześniej wpisać jakieś polecenie czy jak? Przechodziłem nawet w biosie na CDROM tylko wtedy wyskakuje “an operating system wasnt ffound” yślałem ze to samo wystartuje. Co do procesora sprawdzę pod wieczór bo teraz nie mam specjalnie czasu.

Ten ekran z którego dałeś zdjęcie to jest bios kiedy zaczyna bootować z płyty.  Jak nic dalej nie pokazuje się to może płytę źle nagrywasz. 

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Hej,

A kliknięcie dowolnego klawisza na klawiaturze w momencie pokazanym na screenie coś zmienia?

Pozdrawiam,