Problem z udostępnianiem plików poprzez program ares

Witam mam program ARES wersja 2.0.9.3030 i mam pewien problem otóż mogę przez ten program ściągać różne pliki itp.z internetu ale niemogę nic udostępnić z swojego kompa innym użytkownikom niewiem dlaczego tak się dzieje.W funkcjach typu Panel sterowania w Ogólny mam swój Nick pod tym jest Szybkość jest N/A znów pod tym są tylko zaznaczone funkcje takie jak Podłącz automatycznie do sieci podczas startu Aresa , Pokaż status na pasku nazwy reszta funkcji jest niezaznaczona.Następna funkcja Transfer i są zaznaczone funkcje typu Pokaż licznik procentowy transferu oraz Pytaj o potwierdzenie anulowania pobierania i w funkcji Pasmo takżę jest zaznaczone Zwiększ podczas bezczynności.Funkcja typu Folder pobierań jest Pliki będą zapisywane w folderze C:\Documents and Settings\ROBERT\Moje dokumenty\Moje wideo pod tym pisze Dostępna przestrzeń:11901Mb (11Gb) następna funkcja to Czat ale to nas chyba niedotyczy potem Sieć i tylko jest zaznaczone Nie używam proxy więcej nic nie jest wpisane tu żadnych parametrów następnie Linki Hash i tylko zaznaczone jest tu Handle m3u and pls files następnie Skin tu tylko parametry jak widzę potem BitTorrent zaznaczona funkcja Make Ares my default torrent client potem Folder pobierań , Pliki będą zapisywane w folderze C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\Moje wideo i pod tym tekst Dostępna przestrzeń: 11901Mb (11Gb) tekst Zmień folder lub Przywróć domyślny folder.Ostatnia funkcja to Filesharing i podfunkcje Automatyczne skanowanie lub Ręczna konfiguracja wybieram Ręczną konfigurację i zaznaczam z wszystkich 4 partycji tylko te foldery i w nich podfoldery za stosowne gdzie ktoś inny może to sobie ściągnąć ode mnie.Niemogę zaznaczyć np.funkcji Local Drive f: bo wtedy wszystko co jest na partycji mi zaznacza.Na koniec jest na samym dole Legenda i możliwość zaznaczenia jednej z dwóch opcji typu:Ten folder nie jest udostępniony ale podfoldery są udostępnione lub Ten folder jest udostępniony , wszystkie pliki w tym folderze są udostępnione i ten mam zaznaczony więc proszę o instrukcję i dlaczego nikt nic niemoże ode mnie z kompa pobrać Ja jak już wcześniej wsp.mogę pobierać.Liczę na wyczerpujące odpowiedzi.

BLADE2042 proszę poprawić nazwę wątku na konkretną i wyłączyć CapsLock, używasz opcji Edytuj