Problem z udostępnianiem plików w viście

Witam,

Mam 3 komputery połączone przez router (2 kablowo + 1WiFi), na 2 mam viste, na jednym xp i mam następujący problem: gdy udostępnie coś na viście np. plik install vista wyświetla mi że powinien on być lokalizowany za pomocą ścieżki \Macieqqq-PC\Users\Macieqqq\Desktop\install, jednak gdy na laptopie wchodze w \Macieqqq-PC\Users\ nie ma tam żadnego folderu Macieqqq. Gdy wywołam na laptopie lokalizacje \Macieqqq-PC\Users\Macieqqq, vista wchodzi w ten folder, ale tam też nic nie ma. W końcu gdy wpisze \Macieqqq-PC\Users\Macieqqq\Desktop, system wyświetla błąd ścieżki…

To samo dzieje się gdy korzystam z udostępniania zaawansowanego, tzn. folder powinien być widoczny ze ścieżki \Macieqqq-PC\install, i owszem w katalogu \Macieqqq-PC jest widoczny, jednak po kliknięciu w niego albo wpisaniu \Macieqqq-PC\install wyskakuje błąd braku uprawnień…

Sytuacja jest identyczna, gdy próbuje uzyskać dostęp z windowsa xp na trzecim komputerze… Oczywiście gdy wszystkie komputery stały pod WinXP nie było żadnych problemów z udostępnianiem.

Szukałem rozwiązania na googlach przez godzine, nic nie znalazłem. Może ktoś z was miał podobny problem? Próbowałem już chyba wszystkiego. Kombinowałem z rozmaitymi ustawieniami sieciowymi, wyłączałem wszystkie zabezpieczenia systemowe, firewall, nawet definiowałem strefe DMZ w routerze dla mojego adresu ip. Wszystko bez skutku…

Prosze pomóżcie mi bo już nie wiem co mam robić… :frowning:

http://portal.centrumxp.pl/forums/33906 … spx#339062