Problem z udostępnianiem plików

witam,

mam problem natury takiej że nie można wejść na konto gościa w moim PCecie. wszystko było git i pięknie działało, przerzucałem filmy z jednej maszyny na drugą aż tu pewnego razu zonk. ale najlepsze jest to że w drugą strone wszystko działa, ja moge wpakowaś się na czyjegoś kompa i zasysać pliki a kiedy ktoś próbuje na mojego to wywala komunikat że “nie masz uprawnień, skontaktuj się z administratorem itp”. usunąłem hasło i zmieniałem nazwy komputera. kumpel się pod moją maszyne podpina i może korzystać z udostepnionego internetu ale z plikami nie da rady (czy kablem czy przez wifi, przy wylaczonych zaporach rowniez nic). co sie stalo i jak to rozwiazac? nikt w domciu nie jest tak obcykany zeby cos namieszac a ja sam nic nie zmienialem

Sprobuj jeszcze raz puscic oba kompy przez kreatora sieci i pamietaj je zrestartowac na koniec, powinno pomoc…

wejdź w narzędzia administracyjne / zarządzanie komputerem / Użytkownicy i grupy lokalne / Użytkownicy i zobacz czy nie masz na koncie gościa czerwonego iksa.

kreator sieci nic nie zdzialal a co do “konta goscia” to nie widze nic podejrzanego, konto jest aktywne (ale resetowalem dla pewnosci), nieaktywne mam 2: “pomocnik” i “SUPPORT_388945a0”. macie jakies inne ajdija?