Problem z udostępnianiem plików!

Witam! !!

To może postaw sobie server FTP i tam udostępniaj pliki. Do tego celu polecam G6 FTP Server

Mialem podobny problem. Po pierwsze to w obu komputerach musisz miec konta do logowania z haslami (bez pustych hasel). Tzn po wlaczeniu kompa musisz sie zalogaowac. Druga rzecz to jesli mimo to nie uzyskasz dostepu do dysku to musisz w opcjach folderow (panel ster) w zakladce widok odznzczyc : uzyj prostego udostepniania. Potem klikasz na wlasciwosciach dysku, zakladka udostepnianie i dodajesz: SIEC , to troche trudno znalezc, ale otworzy sie tam okienko gdzie bedzie mozna cos tam wyszukac i jak znajdziesz to daj to. To juz powinno dzialac. Dodatkowo dla pewnosci mozesz na kompie udostepniajacym zalozyc konto uzytkownika dokladnie takie samo jak na drugim kompie (login i haslo takie samo) i dodac we wlasciwosciach udostepniania. XP tak ma, ze sie trzeba troche pomeczyc ,a w Win 2000, ME i 98 to dzialalo od razu.

RafaLeK chyba mnie nie zrozumiales albo ja ciebie. Nie chce zakladac innych kont na moim kompie chce tylko zeby kolega ktory jest podlaczony poprzez sieciowke do mojego kompa moj wejsc w otoczenie sieciowe i wziasc sobie to co mu udostępniłem. Przykład

Admin - JA

Gość - kumpel

Gość—>otoczenie sieciowe—>grupa_robocza—>Amin—> tu sa zawsze foldery udostepnione a zamiast tego po kliknieciu na komputer ADMIN pokazuje sie komunikat : " … Odmowa dostępu "

:?:?:?:?:?

Cały czas mowa o Windows XP Pro