Problem z udostepnieniem Partycji :/

Ostatnio odawliłem cos z kompem…wszedlem we wlasciwosci jedej z partycji i zakladce Udostepnienie cos namieszalem ze teraz prawie nie mam dostepu do niej :confused: a Tam wlasnie jest muza nie moge jej kopiowac ani odtwarzac wyskakuje mi ze nie mam dostepu ;/ Co zrobic??? Pomocy

Na pewno ‘Udostępnianie’ a nie ‘Zabezpieczenia’? Jeśli to drugie - najprawdopodobniej usunąłeś albo ograniczyłeś prawa użytkownikowi na którego się logujesz albo grupie do której należy. Przejmij problematyczny folder na własność i daj sobie pełne uprawnienia do niego.

Jeśli nie widzisz zakładki 'Zabezpieczenia i:

  • masz XP Proffesional - wyłącz proste udostępnianie w opcjach folderów

  • masz XP Home - zaloguj się w trybie awaryjnym

Tylko tak gwoli ścisłości -w XP HE trzeba się zalogować jako administrator a całą akcję przejmowania przeprowadzić w zakładce “Zabezpieczenia”.

Po koleii co i jak robić jest wyjaśnione na:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=10662.

Chyba rzeczywiscie to bylo w zakładce "zabezpieczenia ale jest maly problem;? teraz jak wchodze we wlasciwosci Tej partycji to juz nie ma tej zakładki "zabezpieczenia :confused:

To…

przeczytałeś? I co ważniejsze zastosowałeś?

aha nie wiem jak moglem tego nie zauwazyc :stuck_out_tongue_winking_eye: Ok mam teraz tą zakładke ale co teraz? :confused: w “zabezpieczeniach” mam “nazwy Grupy lub Uzytkownika”

i mam tylko dwie nazwy “SYSTEM” i “Wszyscy” zajzalem we wlasciwosci innych partycji w zakladke “zabezpieczenia” i tam tych nazw jest wiecej, wiec probowalem dopisac te nazwy zazem z ich uprawnieniami ale nie da rady :confused: nie “dodają” sie

Złączono Posta : 08.04.2007 (Nie) 17:19

OK Juz Sobie poradzilem :smiley: wystarczyło troche pogrzebac :slight_smile: Dzieki wszystkim Bardzo za Pomoc :slight_smile: :peace: