Problem z ujawnieniem ukrytych plikow i folderów

Konkretnie chodzi o to, że nie moge ustawic w opcajch folderów opcji ‘pokaż ukryte pliki i foldery’.Nie wiem z czym to moze byc zwiazane ze nie moge tego zrobic,jestem “administratorem”(:P) kompa i mam niby dostep do wszystkich ustawien…ale moze trzeba cos jeszcze ‘odhaczyc’ zeby dzialalo…Z góry dzieki za pomoc.

jestem “administratorem” o co dokładniej Ci chodzi? jesteś na koncie z prawami administratora?

Prawdo podobnie masz wira albo trojana na kompie i zmienił ci wpis rejestru i dlatego nie masz tej opcji

rozwiązaniem tutaj jest format i system od nowa albo total comander za pomocą tego programu da się ponownie włączyć aby pliki te były widoczne

Co do ustawień rejestru to sam dokładnie nie wiem co zostaje zmienione dlatego format to tu najszybsza opcja

=D> =D> =D> =D>

hmmm… nie mam tego programu więc jestem ciekaw jak? Nie przypominam sobie (nie dawno używałem) żeby miał opcję taką. Co prawda chyba widać w nim ukryte foldery, ale tylko w tym programie

Bardzo mądrze poradziłeś :?

Żebym nie robił OT-a

vitos san napisz czy jesteś na koncie administratora oraz jaki Masz system operacyjny. Jeżeli jesteś na koncie administratora to

daj logi z HijackThis oraz Combofix

instrukcja

logi wklejaj na forum wg tych zasad

Ktoś kto się zna sprawdzi Ci je

Na podanej poniżej stronce jest link do skryptu, który naprawia problemy z ukrywaniem plików/folderów:

http://www.techtola.com/2007/06/show-hi … tions.html