Problem z ukrytymi plikami

Mam pewien folder, w którym mam mp3. Chciałem je zgrać na płyte. Wtedy wybrałem pliki odpowiednie jednak w tym folderze oprucz samych mp3 były też jakieś inne pliki niby ukryte. Wieć wszedłem do foldery z mp3 i ustawiłem pokazywanie ukrytych plików , a tam nie było żadnych ukrytych plików. Chciałbym je usunąć, ale nie wiem jak. Mam windowsa XP

Jakieś pliki.

Uruchom kompa w trybie awaryjnym przy starcie F8 i usun pliki.

Możesz użyć Total Commandera

Sciągnij program CoopyLock, usunie Ci bez problemu wszystko! :slight_smile:

http://noeld.com/programs.asp?cat=misc

Problem tylko w tym, że musisz je namacalnie namierzyć, bo rozumiem z tego - że nie figurują one jako pliki w postaci ikonki…

Tak… czy nie zrozumiałam… :?

Coopy Lock powinien Ci je pokazać w swojej wyszukiwarce. Z reguły pokazuje wszystko…

Jeżeli nie - to spróbuj zobaczyć je i przynajmniej zlokalizować ścieżkę w Total Commanderze - choć ten, może Ci ich nie usunąć!

Jak używasz Nero do nagrywania to on dokładnie pokaże wszystkie pliki jakie masz w kompie .

Wyświetlisz dany katalog i wszystko wiesz jakie to pliki mogą być ukryte program je odczyta.

Dzięki za rady. Udało mi się usunąć te pliki za pomocą nero. Okazało się, że były to pliki odpowiadające za obrazek który będzie wyświetlany w miniaturze folderu.