Problem z ultramixer, nie można uruchomić


(Skarbonka2000) #1

koledzy proszę o pomoc, korzystałem z programu Ultramixer, zainstalowałem nowszą wersję i teraz nie mogę uruchomić programu, wyskakuje mi taki komunikat

co mam teraz zrobć żeby znowu normalnie kozystać z tego programu??


(Golden Finger) #2

mr.kajak , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.


(tores1977) #3

Klikałeś na "Yes" co się wtedy dzieje


(Skarbonka2000) #4

jak kliknę yes to komunikat znika i pozostaje ten obraz co jest pod komunikatem i nic się nie dzieje. A powinien ten pasek initializing posuwać się do przodu. Już nie wiem jak to uruchomić. Wydaje mi sie że trzeba by było usunąć z komutera ten program ale tak żeby nic po nie zostało, tak jak bym go instalował pierwszy taz, ale jak to zrobić?


(ktośtam) #5

Odinstaluj program za pomocą Revo Uninstaller Free Portable, usuń pozostałości po aplikacji przy pomocy CCleaner. Dodatkowo możesz przeczyścić system używając IObit Toolbox.


(Skarbonka2000) #6

zrobiłem tak jak radzisz ktośtam, czyli odinstalowałem Revo Uninstaller Free Portable potem ccleaner i jeszczde IObit toolbox, potem zainstalowałem ultramixer i komunikat jest nadal ten sam. co dalej??


(ktośtam) #7

Poszperałem na forum UM i wynika z kilku postów, że nie jesteś jedyną osobą z tym problemem. Radą jaką dają na forum jest kontakt z supportem producenta.


(Skarbonka2000) #8

Nie bardzo wiem co to znaczy ale ok. A nie da się tak odinstalować programu żeby nie było po nim śladu, tak aby jak bede go instalował to komputer bedzie myślał że to pierwszy raz instaluję?


(ktośtam) #9

Możesz ręcznie wyczyścić rejestr systemowy, pliki użytkownika itd.


(Skarbonka2000) #10

a jak to zrobić?


(ktośtam) #11

Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, to lepiej pomińmy ten krok - możesz narobić więcej szkody niż pożytku.

Skontaktuj się z pomocą techniczną producenta UltraMixer-a, tak jak radzą na forum użytkowników tego programu.


(Skarbonka2000) #12

Już problem rozwiązałem, wiecie co trzeba było zrobić?? Usunąć wszystkie wpisy z rejestru a potem dodatkowo w opcjach pokarz wszystkie pliki i znaleźć i usunąć wszystko co związane z ultramixer i zainstalować na nowo i wszystko działa