Problem z ultramixer, nie można uruchomić

koledzy proszę o pomoc, korzystałem z programu Ultramixer, zainstalowałem nowszą wersję i teraz nie mogę uruchomić programu, wyskakuje mi taki komunikat

http://images41.fotosik.pl/341/62a317b30b65cb2a.jpg

co mam teraz zrobć żeby znowu normalnie kozystać z tego programu??

mr.kajak , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

Klikałeś na “Yes” co się wtedy dzieje

jak kliknę yes to komunikat znika i pozostaje ten obraz co jest pod komunikatem i nic się nie dzieje. A powinien ten pasek initializing posuwać się do przodu. Już nie wiem jak to uruchomić. Wydaje mi sie że trzeba by było usunąć z komutera ten program ale tak żeby nic po nie zostało, tak jak bym go instalował pierwszy taz, ale jak to zrobić?

Odinstaluj program za pomocą Revo Uninstaller Free Portable, usuń pozostałości po aplikacji przy pomocy CCleaner. Dodatkowo możesz przeczyścić system używając IObit Toolbox.

zrobiłem tak jak radzisz ktośtam, czyli odinstalowałem Revo Uninstaller Free Portable potem ccleaner i jeszczde IObit toolbox, potem zainstalowałem ultramixer i komunikat jest nadal ten sam. co dalej??

Poszperałem na forum UM i wynika z kilku postów, że nie jesteś jedyną osobą z tym problemem. Radą jaką dają na forum jest kontakt z supportem producenta.

Nie bardzo wiem co to znaczy ale ok. A nie da się tak odinstalować programu żeby nie było po nim śladu, tak aby jak bede go instalował to komputer bedzie myślał że to pierwszy raz instaluję?

Możesz ręcznie wyczyścić rejestr systemowy, pliki użytkownika itd.

a jak to zrobić?

Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, to lepiej pomińmy ten krok - możesz narobić więcej szkody niż pożytku.

Skontaktuj się z pomocą techniczną producenta UltraMixer-a, tak jak radzą na forum użytkowników tego programu.

Już problem rozwiązałem, wiecie co trzeba było zrobić?? Usunąć wszystkie wpisy z rejestru a potem dodatkowo w opcjach pokarz wszystkie pliki i znaleźć i usunąć wszystko co związane z ultramixer i zainstalować na nowo i wszystko działa